Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a H1N1 lehet, hogy kamu volt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 22:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%
ahogy a gazdasagi valsag is...en special semmit nem ereztem belole, pedig soron dolgozok, jovok, megyek, veszek, teszek.
2010. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
81%

"ahogy a gazdasagi valsag is...en special semmit nem ereztem belole, pedig soron dolgozok, jovok, megyek, veszek, teszek."


Hát igen, ez a válság is elég gyanús. A bankok hibájából volt válság, de aztán mégis ők jártak a legjobban.

2010. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
13%
Érdekes, aki beoltatta magát, azok nem haltak igazán, ellenben a vírustól csak úgy hullottak a kismamák :S
2010. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
84%

"Érdekes, aki beoltatta magát, azok nem haltak igazán, ellenben a vírustól csak úgy hullottak a kismamák :S"


Ezt melyik ujjadból szoptad?

2010. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom,hogy hány kismama volt a télen, de közülük csak 2-3 halt meg. Összesen hatan betegedtek meg.Erre nem mondanám,hogy úgy hullottak,mint a legyek. Akik meghaltak,azoknak is egyéb szervi baja is volt,amiben influenza nélkül is meghalhattak volna. Az egész csak pánikkeltésre volt jó.
2010. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem a válaszokat, még mindig vannak, akik elhiszik a h1n1-el kapcsolatos meséket.


Statisztikák szerint annak az esélye, hogy elkapjuk a h1n1-et 14:1. A szezonális influenza elkapásának esélye 8:1.

Annak az esélye, hogy h1n1-es fertőzés miatt korházba kerülünk 3210:1. Szezonális influenza esetén ez az arány 1573:1.

Annak az esélye, hogy valaki h1n1-es fertőzés miatt haljon meg 80681:1. A szezonális influenza miatti halálozások aránya 8740:1


[link]


Ezek az adatok bizonyítják, hogy ez az egész hisztériakeltés csak a gyógyszergyárak kapzsisága miatt volt.

2010. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Kamu éppenséggel nem volt, csak borzasztóan felfújták, én nem adattam be a védőoltást és nem is lettem beteg.
2010. aug. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 bumbi02 ***** válasza:
38%

lehet gondolkozni hogy ez a hangzatos nevü betegség honnan származott:) valószinü vmi kis laborból inditották utjára:) nem si kell mondani kiknek hozott hasznot:))

nem volt kamu.. tényleg jelen volt, de mint egy átlagos inlfuenza.. kb annyira volt veszélyes... elolvastam milyen mellékhatásai lehetnek az oltásnak, inkább attól ijedtem meg:) 10.000ből kevesebb mint 1nél előfordulhat agyvelő gyulladás.vagymi.... nah iesmit sose szeretnék:))

2010. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Pont tegnap láttam a híradóban, hogy a WHO beismerte, hogy a gyógyszergyárak fizettek néhány tagjuknak, hogy kihirdessék a járványveszélyt. Akkorát nevettem rajta, mert amikor volt a nagy "járványidőszak", akkor is azt gondoltam, hogy csak a gyógyszeripar miatt fújják ezt fel. Nem volt veszélytelen vírus, de a szezonális influenza sokkal több halálos áldozatot követel minden évben. Nem oltattam be magam, végig iskolába jártam, és lám nem lettem beteg (még a szezonálissal sem, pedig elég gyenge az immunrendszerem).
2010. aug. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Majd egyszer jön egy igazi járvány, amikor majd senki nem fogja elhinni, és így lesz a világnak vége....

Köszönjük! :)

2010. aug. 12. 09:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!