Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a H1N1 lehet, hogy kamu volt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 22:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én kötelező média oktatást tartanék az iskolában, mert így, aki olyan, beszopja azt, amit nyomnak a médiában. Nekem volt 2 év, és rengeteg mindent tanul ott az ember, főleg, ha olyan jó tanárt fog ki, mint az enyém.


Amúgy meg ez a kismamás halálos dolog is, hányan meghalnak, akármilyen vírusban, betegségben, szóval ez előfordulhat bármikor. Csak most nagy feneket kerítettek neki, ezért pedáloztak azzal, hogy meghalt 1-2 kismama.

2010. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Rendben van. Csak itt az a bökkenő, hogy ezt nem a média nyomatta! Ők csak összekötöttek dolgokat, miattuk lett hír, hogy 1-2 kismama meghalt a kórházban, másképp nem is biztos, hogy tudtunk volna róla. A média is csak eszköz volt a gyógyszergyártók kezében, mint ahogy most kiderült, nem a megelőzés érdekében történő tájékoztatásra...
2010. aug. 12. 11:16
 23/26 anonim ***** válasza:
Persze, de ha nem lett volna média, nem lett volna tömeghiszti, mert akkor senki nem jut hírekhez, ahol az van, hogy H1N1, meghalt egy kismama, oltassatok, mert így jártok. (igaz nem h1N1-be is rengetegen meghaltak, de az valamiért nem felkapott) A csapból is ez folyt, szó szerint, és ezzel hatottak az emberekre, szinte beléjük programozták, hogy jaj, jaj, meghalunk mind.
2010. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Ugye, azért elismered, hogy a médiának pozitívan befolyásoló, tájékoztató szerepe is lehet, elvileg? Mert a füstjelek elég bizonytalan módja az információ továbbításnak.....:D
2010. aug. 12. 12:03
 25/26 A kérdező kommentje:

Egyszóval, csak a szakemberek tudták volna, ha tudták volna helyes irányba terelmi a tömeghisztit, amit a "média keltett".

Ez az Ő feladatuk! Ez így működik.

2010. aug. 12. 12:09
 26/26 anonim ***** válasza:

Jelen volt a járvány, de az is igaz, hogy a média nagyon felfújta.Mi beoltattuk magunkat, és senkinek semmi baja nem lett, még azt sem éreztem, hogy oltást kaptam. Lehet lepontozni.

Én inkább nem kockáztattam, mert nem szerettem volna ha valamilyen oknál fogva megfertőzöm a keresztfiamat és a keresztlányomat. Soha ne mond, hogy soha.

2010. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!