Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Libsik vagy a jobberek a...

Libsik vagy a jobberek a oltásellenesek?

Figyelt kérdés

Jobber pronyók a hisztisebbek e téren vagy a libsik?


Jobber vagyok, én félek az oltástól, nem is szeretném megkapni. Pedig én minden lehetséges oltást megkaptam még pici xar koromban meg általános suliba is.


2020. dec. 25. 03:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Alapjában nem oltásellenes itt senki de nem is hülye.
2020. dec. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Pont leszarjuk a bábszínházat, amit a politika jelent, mivel pontosan tudjuk, miről szól.
2020. dec. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

Jajj szuri! ... csip? ... faj? ... fujj! :)


(nem a hatoanyagtol fel aki fel, hanem magatol az injekciotol, hogy megszurjak) :DDD

2020. dec. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
Alapvetően van egy politikától független réteg, aki minden évben oltat még influenza ellen is. A többiek meg nem. Vannak akik csak akkor oltatnak, ha nagyon nagy a rizikófaktor és úgy ítélik meg, hogy kell.
2020. dec. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez pont hogy nem oldalfüggő. Ahogy a maszkot áll alá húzók is vegyes társaság.
2020. dec. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem itt tipikusan a konteós jobber futóbolondok félnek, az agyhalott libsik meg bármit beadatnak maguknak, akár chipeket is, az életüket sem tartják túl értékesnek, tekintve, hogy milyen társadalmi csoportokat imádnak.
2020. dec. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Először a kormány tagjainak kellene a nagy nyilvánosság előtt beadni (egy semleges bizottság ellenőrzése mellett, nehogy csak kamu legyen az egész). Második turnus a fideszes képviselők lennének. a harmadikok pedig a szavazóik.

Ha jó és hatásos, akkor ők élvezhetnék az előnyét.

2020. dec. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%
Mindenki, akinek van egy kis esze. Bár ilyenek a libsik között nem sokan vannak.
2020. dec. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt Németországban a "jobberek", de még mennyire.
2020. dec. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
A legelvakultabb konteómán jobberek, meg a legidiótább ellenzékiek, akik emögött is valami orbánista összeesküvést látnak. Az oltások több ember életét mentették meg, mint a világ összes sebésze összesen, de az elmúlt pár évben virulenssé vált az a gondolat, hogy a gonosz bilgécc meg akarja mérgezni az emberiséget.
2020. dec. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!