Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a koponyás maszk + burger kinges korona rasszista, fehérfajimádó szimbólumok lettek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 1. 05:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
lszrom
2021. jan. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dögöljek meg, ha értem a kérdést. Azt se tudom, milyen a BK korona, pedig vagy ezerszer ettem ott.
2021. jan. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2021. jan. 1. 06:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem BK-s korona, az a Fekete Nap, a wewelsburgi kastély padlóján van, ami SS találkahely volt, azért lett neonáci szimbólum.
2021. jan. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó, lehet hogy az pont nem BK-s korona, de rengeteg embernek az van
2021. jan. 1. 07:12
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Mit jelent számodra az, hogy rengeteg ember? Csak hogy pontosítsak, az én környezetemben nincsenek náci patkányok, szóval az emberek többségén biztosan nincs.

És ha megengedsz még egy kérdést, miért írsz ki egy olyan kérdést, amiből nyilvánvalóvá válik, hogy a legótvarabb büdös paraszt rasszista gyökerek közé tartozol????

2021. jan. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

@4

Szerintem kevés ember van aki összekever egy rápaintelt szimbólumot egy tényleges koronával.

A második képen van egy burgerkinges korona, csak tett rá egy fekete plecsnit

2021. jan. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"És ha megengedsz még egy kérdést, miért írsz ki egy olyan kérdést, amiből nyilvánvalóvá válik, hogy a legótvarabb büdös paraszt rasszista gyökerek közé tartozol????"


Érdekes, hogy ez mindig csak odafele megy, de aki ilyen nézeteket vall, általában nem kezdi el szapulni a többi embert amiatt, hogy ő mit vall :D

2021. jan. 1. 20:12
 9/11 Hozé don Padrafos ***** válasza:
59%
Tényleg kimegy valaki így az utcára? Majd ha dolgozni kell járnia, elmúlik a hülyesége.
2021. jan. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen hogy "mc donalds" "burger-king" "kfc" ezek mind MERGEZO es rakkelto helyek ! Akinek esze van az messzire kerulje el, a hulyek pedig naponta ketszer egyenek ott !!!
2021. jan. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!