Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kicsit későn kérdezem ezt, de...

Kicsit későn kérdezem ezt, de szerintetek miért van az, hogy Brie Larson sokkal kevésbé volt szerethető a Marvel kapitányban és a Bosszúállók: Végjátékban mint a Kong: Koponya-szigetben?

Figyelt kérdés

2019. dec. 17. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Mert te is felültél a rosszindulatú bunkó emberek gyűlölködés-hullámára.

Egyáltalán nem volt kevésbé szerethető, sőt, szerintem elbűvölő volt, aranyos, szexi és imádnivaló. Ha nem vennél mindent készpénznek amit az ostoba, hazug bulvársajtó meg az irigy, rosszindulatú "rajongók" írnak, rájönnél hogy egy nagyon aranyos, kedves és szép csajról van szó akinek a hozzáállása, a tehetsége és az emberi oldala előtt is le a kalappal.

2019. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
...
2019. dec. 17. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kongban a főszereplő női karakter alázatos és háború ellenes volt, aki az életet tartotta fontosnak, a világnak akarta megmutatni a szépséget, amit ő is lát. Ezért küldött és fejlődött, emberi és erkölcsös volt. És még egy vadállat is bele szeretett. Ezért azonosulni lehetett a magát védekező Kong érzelmeivel. Összességébem egy Tisztelhető és szerethető karakter.


Marvelben meg először út, aztán nincs kitől kérdezni, közben "nálam senki sem jobb" majdnem pökhendi, munkamániás karaktert kellett alakítani,aki többször leoltotta azokat, akivel kooperálni kellett volna. Ráadásul semmi extra dolgot nem tesz azért, hogy fejlődjön. Egyszer csak véletlenül nagy ereje lett és azóta önbíráskodik. Persze jóra is használja az erejét de bármikor megtámadná Thor-t, csakhogy megmutassa mennyire erős.

A karaktere semmilyen jellemfejlődést nem mutat. Unalmas és tökéletes. Kicsit sem emberi. Ráadásul a végjátékban a csajos jelenet szánalmas. A cél mindenki összefogása lenne az érdek. Nem pedig külön vállni és csak csajok és csak pasik küzdjenek. Ellenben az, aki ezt kritizálja, az bunkó és nő gyűlölő még akkor is, ha az illető, akit ez zavart maga is egy nő. Innentől a média és az emberi gyűlölet azok iránt, akik őszinte módon beszélnek tovább löki le a semmibe a karakter kedvelhetőségét. Ha a karakter képviselője kiállna és azt mondaná, hogy ez egy tévedés és egy félre értés és mondana valami igazán emberit, na az elvenné ezt a külső behatását a keserű szájíznek, ami a Captain Marvel névhez hozzá fonódott. Azt kell még realizálni, hogy ennek pont a fordítottja van. Bele áll a vitákba. És mindig vesztese jön ki, mert személyeskedik, mert lenézi a másikat. A forgatás során emberileg sem tudott a többi színész együtt dolgozni a szúrós stílusa miatt. És annyira nem jó színész, hogy ezt a jelenetekbe ne vigye át és szerepet játsszon, ezért ez ki érződik (sajnos) a karakterből is a filmen.

2019. dec. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 "csak azt szeretheted amit én különben hülye bigott szexista vagy, ha más a véleményed mint nekem az csak azért lehet mert agymosott birka vagy mert amit én szeretek azt mindenkinek imádnia kell, itt mindenki hülye csak én vagyok helikopter"

Tessék, pont így hangzott amit mondtál.


Nekem szimplán jobban tetszett a karakter naga

2020. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Marvel Kapitánnyal az a bajom hogy olyan... lapos a karakter. Oké hogy egy katona volt és el kellett nyomnia az érzelmeit de pont jó karakterfejlődés lett volna ha lejön az ilyen "én vagyok az igazság, én vagyok a tiszta jófiú, kemény vagyok mint a kád széle" stílusról egy érzelmesebb, kifejezőbb karakterré aki nem úgy viselkedik mintha mindig igaza lenne. Az pl full hülye indok volt hogy azért nem jött Thanost gyepálni mert más bolygókon is voltak bajok. Szuper, voltak, de nem EKKORA.
2020. febr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!