Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz, hogy ebben a kategóriába...

Igaz, hogy ebben a kategóriában bármilyen építő ötletet fogalmaz meg bárki, azt vagy leszólják vagy figyelmen kívül hagyják?

Figyelt kérdés
Én így tapasztaltam.
2021. jan. 1. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem igaz,mert ide szakértők kommentelnek.Hozz fel pár példát a jó ötletekből.
2021. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ahogy az első mondja ide csak szakértők kommentelnek. Politikai és gazdasági zsenik, akik valahogy mégis minimálbérből élnek....
2021. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így talán nem igaz. Azonban ma a hatalom alapvető eszköze a gyűlöletkeltés, a manipuláció és az oktatás tönkretétele. Ennek következtében terjed az a szemlélet, hogy ami nem azonos az én gondolatommal, véleményemmel, az nyilván az ellenségé, tehát utálni kell. És e szempontból lényegtelen, hogy a "nem azonos" valóban nem az, vagy meg se értették. Amit valaki utál, többnyire leszólja. Lehetőleg alpári szinten. És sokan erre se képesek, ők bőszen nyomják a piros ikszet.

Néha előfordul, hogy kevéssé frekventált politikai témában valakinek sikerül olyan semleges megfogalmazást adni, ami érdekes, szellemes, ezt békén hagyják általában. Igaz, válasz valóban nem keletkezik rá.

Itt nem a kategória, hane ma közeg a ludas ezen állapotok meglétében.

2021. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az építő ötletekkel az a baj hogy nem lehet szét trollkodni, mert visszaütne a trollra. Ez az oldal pedig az igen aktív gy.k.-s alkalmazottaknak, és a trolloknak köszönhetően él.
2021. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Hozz fel pár példát a jó ötletekből."


Nemrég olvastam itt egy olyan ötletet, hogy a megmaradt menzai kaját ne dobják ki az iskolák, hanem adják a szegényeknek/hajléktalanoknak. Nos, én nem tudom megmondani, hogy tényleg kidobják-e, de ha igen, akkor fel nem tudom fogni, hogy kinek van ebben érdeke. És azt se bírom felfogni, hogy milyen ellenérv van arra, hogy ne adják a szegényeknek.

2021. jan. 1. 19:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom sertésekkel sem lehet feletetni a maradékot az uniós jogszabály szerint,tehát kizárt hogy embereknek oda lehessen adni.Egyébként is nehéz lenne rendszerezve összegyűjteni a maradékot:össze nem öntheted,de akkor hogyan oldod meg?plusz ott a hűtés,szállítás,újramelegítés, fertőzésveszély kérdése,tehát sok problémát kellene megoldani.
2021. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egybites dk/fidesz hívők/trollok nyomják sokszor a lepontozást, mert konstruktívan nem tudnak hozzászólni a témához, csak az o1g/gyúcsányjobbvót?? színvonalon.
2021. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6

Egy gazdag uniós képviselő, aki még soha nem nélkülözött, annak lehet ez az álláspontja, amit te leírtál. Azonban nem értem, hogy TE miért képviseled ezt a véleményt. Magad is elfogadod azt az állítást, hogy ugyanabból a bödönből, a gyerekek kajálása után három órával már nem lehet higiénikusan átmerni a szegények saját kis ételhordójába?

2021. jan. 1. 19:44
 9/11 A kérdező kommentje:
Nálunk sokszor csak este kerül az ebédmaradék a hűtőbe, és 3-4 nap után is megeszem.
2021. jan. 1. 19:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Van egy C eset is, miszerint valakik mégis felhasználják.

Téglák mindenhol vannak...

2021. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!