Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megkönnyebbülünk látva, hogy...

Megkönnyebbülünk látva, hogy a covid nem okozott egyáltalán több elhunytat a múlt évben holott tavasz óta biztosan jelen volt? A kormány is figyelembe veszi majd?

Figyelt kérdés
Én már nem félek a covidtól, nagy kő esett le a szívemről őszintén szólva. Ha az emberek nagy többsége így érez a kormány is reagál majd és Wuhanhoz hasonlóan itt is megszűnhetnek a parás korlátozások.

2021. jan. 2. 15:14
A kérdező szavazást indított:
Megkönnyebbültem, nem olyan félelmetes, inkább influenza veszélyességűnek tartom mostantól.
Eddig sem féltem tőle, az átlagos halálozás nem változtat semmin a számomra.
Mindettől függetlenül én továbbra is nagyon félek tőle, nem akarok enyhítéseket.
34 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Van egy ivermectim nevű gyógyszer, amit itthon is lehet állatpatikákban kapni és gyógyítja a koronavírust. Nincs mitől félni
2021. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Hol találtad meg a statisztikát? Én kerestem, de utolsó negyedévre még nem találtam.
2021. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
67%

"Megkönnyebbülünk látva, hogy a covid nem okozott egyáltalán több elhunytat a múlt évben holott tavasz óta biztosan jelen volt? "


Mutasd, hadd könnyebbüljek meg én is!

2021. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

A kérdező akkorát hazudik, hogy azóta biztos rászakadt a plafon.

[link]

Vagy valami alternatív univerzumban él.

2021. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Eddig se izgatott.
2021. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%

[link]

Akkor szedjél be egy kilót.

2021. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Szimpla hazugság a kérdés.
2021. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
4.Csak te nem erted, hogy a kerdezo az eves halalozasrol beszel, nem a kiugrasokrol. Es ez altalanosan elmondhato sok orszagrol en a sved statisztikan lepodtem meg. A magyar szerintem meg nincs is publikalva ettol fuggetlenul nem lepodnek meg ha igaz lenne ha svedorszagban igaz ahol alig voltak korlatozasok. Olaszorszagra leszek meg kivancsi, ott hatalmas volt a panik tavasszal, meglatjuk ott is csak kiugras volt e ennek koszonhetoen vagy az eves halalozas is nott.
2021. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Az éves halálozás nem fog nőni.

Tudjátok miért????

Mert most majdnem minden halottat koronavírusosnak számolnak be.

Ez lesz az első, amit majd az emberek észrevesznek, hogy itt valami zavar van az erőben.

2021. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Bizony ez valoban nagy zavart fog jelenteni az eroben. Mert ettol ket fontos dolog maris bizonyos lesz. Az egyik, hogy a pcr tesztek valoban nem mukodnek. A masik, hogy a halalozasok okat valoban hamisitjak. A ketto pedig kulon es egyutt is jarvanyhamisitast bizonyit. A kiugrasokat viszont meg kell vizsgalni, hisz akkor a panik es a korhazi viszonyok a felelosek es ezert felelniuk kell az illetekeseknek.
2021. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!