Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melegek jogaiért küzdõk!...

Melegek jogaiért küzdõk! Támogatjátok azt hogy két férfi örökbefogadhasson?

Figyelt kérdés
Ha támogatjátok, felnõnétek ilyen környezetben?

2021. jan. 2. 18:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
Semmi szín alatt. El kéne már ébredni az ilyen aberrált dolgokat.
2021. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem érdekel a téma. De már kiderült az utóbbi időkben a jobboldal miért lovagol ennyit a melegeken. Valamit nagyon elakarnak nyomni magukban :D
2021. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%

Bár nem küzdök a melegek jogaiért, de támogatom! Attól, hogy a szülők melegek, a gyerek nem lesz az.


Inkább nőnék fel ilyen környezetben, mint egy árvaházban, az szörnyű!

2021. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%
Akkor menj és nőlj fel!
2021. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%
Oruljenek a bozik, hogy mar nem verik halomra oket az aluljaroi wc-kben! Ne feszitsek tovabb a hurt, mert visszajohetnek meg a regi idok.
2021. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
Csak 10 évnél idősebb roma gyerekeket, akik nevelőotthonban vannak egyébként is.
2021. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Igen, a melegek jogaiért küzdők támogatják azt, hogy több jogot kapjanak a melegek.

Vagy a kérdés hülyeség, vagy rosszul írtad le azt, amit kérdezni akartál.


"Ha támogatjátok, felnõnétek ilyen környezetben?"


Megfelel nekem az, ahogy felnőttem. Ha viszont árva lennék, akkor inkább nőnék fel két (vagy több) apával/anyával, mint szülők nélkül.

2021. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Én addig feleslegesnek is tartanám a vitát, ameddig van egyetlen gyerek is, aki már több, mint 1 éve él intézetben. Bármilyen nemű szülöktől, akár egyedülállótól is jobb lehetőségeket, nagyobb törődést adhat szerintem, mint összezárva sok másik sorstársával, hiszen ottani dolgozók sajnos nem tudnak akkora figyelmet fordítani rájuk, főleg nem 0-24-ben, ahogyan azt egy szülő teszi.

Természetesen megfelelőnek ítélt, megvizsgált jelentkezőkre gondolok, nem pedig arra, hogy boldog boldogtalan vigye.

2021. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
Meleg vagyok, de nem támogatom, legalábbis Magyarországon nem. Itt még olyan előítéletes a társadalom, hogy egy melegpár által nevelt gyereket ugyanúgy megbélyegeznének, mint magukat a melegeket. De még ettől függetlenül is azt mondom, hogy a heteró párok részesüljenek előnyben az örökbefogadásnál. Magam ellem beszélek, de azt érzem helyesnek, ha a gyerek hagyományos családban nő fel. Az ember fogadja el, amit a természet rámért. Én elfogadtam, hogy nem lesz gyerekem, és nem akarok szembemenni a természettel.
2021. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell örökbefogadnia. Béranyaság. Valaki kihordja neki pénzért. A saját gyerekét meg nem tudják elvenni.
2021. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!