Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen intézkedéseket hoznál,...

Milyen intézkedéseket hoznál, hogy végleg lezárjuk a covid mizériát?

Figyelt kérdés
Én bezáratnék mindent legalább egy hónapra. Egyedül az élelmiszer boltok maradhatnának, azok is korlátozva a létszámot és a nyitva tartást. És szerintem a határokat is zárni kéne, senki sehova, tökmindegy milyen okból.

2021. jan. 4. 23:50
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
39%
Én törölném az összes covid-os kérdést az ilyen oldalakról, mert a "mizériát" rajtatok kívül igazából senki nem csinálja.
2021. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
64%
Aha. Itt nagyon finom vélemények vannak, megnézhetnéd többek között facebookon azt a napi millió kommentet amit írnak emberek. Itt sokkal kevesebb van.
2021. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
27%
XD
2021. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
67%
#43 Az mitől lenne jobb, ha senki sem írna a covidról a gyakorin? Attól szabadok lennénk?
2021. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
49%
Oldjqnak fel mindent. Át kell fertőződni. Olyan érdekes hogy Kínában már nyáron sem volt kovid. Itt meg a 3. Mutációja van. Csak 3 olyan ismerősöm van, aki nem kovidban halt meg, mégis az áll a papírján. Az egész egy humbuk. Nem lélegeztetőgépet kellett volna venni, hanem KN98as maszkokat, hogy aki fél megvédhesse magát. Mert lássuk be, a vírus a népesség nagy százalékára nem fenyegetés. Most komolyan, a nepesség nagyobb része szívjon, hogy a kisebbik ne betegedhessen meg, majd elhunyjon amúgyis kórházi fertőzésben, egy hamis halál okot megjelölve? Ez az egész egy vicc. Aki fél, tegyen róla hogy biztonságban legyen, vegyen kn98as maszkot. A népesség többi része hadd éljen! Aki most fiatal járjon a buliba, élete legszebb évei ezek. A dolgozók, mint például jómagam, aki az abszurd korlátozások miatt teljesen csődbement a vállalkozásával, és semmi bevétele nincs, pedig hadd dolgozzanak! A tinifiam teljesen lelkibeteg már, megőrjít minket a kilátástalanság. A feleségem csekély jövedelméből élünk. Hamarosan semmi pénzünk nem lesz. És ezzel nem vagyunk egyedül. Legyen már vége a nonszensznek!
2021. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
0%
47-es majd pont te döntesz arról, hogy hány ember haljon meg. Gondolkozz gyermekem.
2021. jan. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
52%
48-as megkérdezhetem, hogy mi a jó francról beszélsz? Mikor döntöttem én erről? Mellesleg nem vagyok a gyermeked :D Majd akkor legyen nagy a szád, mikor a sok munkanélkülivé tett család az utcán kell majd hogy lakjon, akkor is ennyire érdekelni fognak az emberi életek? Van egy ötletem. A sok paranoiás birkát zárjuk a karanténba, aki pedig normálisan akar élni, hadd éljen. Na?
2021. jan. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!