Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Felmérés! Meddig tűritek még...

Felmérés! Meddig tűritek még a korlátozó intézkedéseket? Mikor vonulunk utcára?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne, hogy saját magatokat ismerve mikor jön el a tűréshatárotok.

Mikor érkezik el az az idő amikor azt mondjátok megelégeltétek és ideje felkelést kirobbantani?



2021. jan. 8. 08:40
A kérdező szavazást indított:
Már nem sokáig, maximum 1 hónap
Márciusig nem problémásak de utána nem szeretném látni ezeket az intézkedéseket
Húsvétig oké, utána fellázadok
Nyárig kibírom
Nem fogok soha utcára vonulni mert hiszem azt, hogy a vírus csak így állítható meg és egyetértek az intézkedésekkel
Nem értek egyet az intézkedésekkel de nem fogok utcára vonulni mert igazi magyar birka vagyok és maximum a fotelből fogok anyázni egyet
55 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%
Az 1.re voksoltak de igazából addig se. Max 2hét.
2021. jan. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
Polgári engedetlenségi mozgalmat,nem felkelést.
2021. jan. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Itthon Birkaisztánban 2022 áprilisig biztos otthon kell rettegni a vájrássztól.
2021. jan. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
20%
ha a viktor sokáig húzza akkor rengetegen fognak éhezni... ennyi esze csak van neki is...
2021. jan. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
Engem meg az érdekelne, ha az emberek elérik a tűréshatárt, onnantól mi lesz? Mert eddig a megzakkantságon kívül kb semmi sem történt.
2021. jan. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#5 Én azt várnám, mint 56-ban,hogy a népesség a parlament elé vonul, csak ezúttal nem az orosz tankokat tüzelnék hanem a parlament épületét.

A TEK-et eltapossák majd betörnek az épületbe és Orbánékat szépen sorba fellógatják valahova majd felelősségre vonják.

Ha nem történik semmi (bár ezt kétlem) akkor agyon ütnénk őket.


Sírva könyörögnének, a végén le is mondanának. Orbán Trump haverjával elvonulna a zárt osztályra beállítani a napi Xanax adagjukat és ennek pozitív következménye is lenne mert biztosra vehetjük, hogy ezután csak felelősségteljes ember ülne a trónra.

A DK is eltűnne mint Petőfi a ködben ezt is biztosra veszem egy ilyen akció után minden szélhámos párttal karöltve.

2021. jan. 8. 08:57
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

"A DK is eltűnne mint Petőfi a ködben ezt is biztosra veszem egy ilyen akció után minden szélhámos párttal karöltve."


És ezután igazságos kormány jönne, ami csak az emberek javát nézné? Mint a mesében?

2021. jan. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#7 ha nem akarnak úgy járni mint Orbánék akkor igen.
2021. jan. 8. 09:15
 9/21 anonim ***** válasza:
43%

"egy ilyen akció után minden szélhámos párttal karöltve."

Én a vírus környékén csak egyetlen pártszélhámost ismerek. Az is szakállas, és valami állatos neve van, asszem görény.

2021. jan. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%
9) én szájerre gondoltam ha már a görényt emlegeted.
2021. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!