Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Felmérés! Meddig tűritek még...

Felmérés! Meddig tűritek még a korlátozó intézkedéseket? Mikor vonulunk utcára?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne, hogy saját magatokat ismerve mikor jön el a tűréshatárotok.

Mikor érkezik el az az idő amikor azt mondjátok megelégeltétek és ideje felkelést kirobbantani?



2021. jan. 8. 08:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

8: egy ilyen felfordulás után jöhet egy olyan diktatúra is, mint ami a régi rendszerben volt. Ott aztán lázonghatsz majd, legfeljebb agyonlőnek helyben.


Akik felfordulást akarnak, nem értik, hogy onnan könnyen elmehetnek a dolgok egy olyan irányba, amit a lázongó sem akarna.

2021. jan. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
Én már voltam a nyáron Londonban, semmit sem ért. Pedig itt tok nem olyan szigorú mint Magyarországon. Még most sem pedig a helyzet súlyosabb.
2021. jan. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
11) polgári engedetlenséget írtam,amit orbán is csinált többször.nem emlékszel már rá?
2021. jan. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező akkor gyerünk, szervezz forradalmat ha már 56-féle felkelést akarsz. Ne mindig mástól várd a megoldást.
2021. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%
Úgy van, kérdező, miért nem lázadsz, miért nem vonulsz utcára? Interneten könnyű lázongani, ha forradalmat vársz, szervezd meg! Ha lelőnek, nemzeti hős leszel, jó ügyért adod az életed, vagy nem?
2021. jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%
Most derült ki egy másik kérdésnél hogy a legnagyobb korlátozáspárti gyakori felhasználók ellenzékiek. Közülük kerülnek ki olyanok is akik ha tehetnék egész évben 8-kor bezavarnák az embereket. Amit eddig is sejtettem amilyen hisztit levágtak a karácsonyi "enyhítésnél". Ilyen alapon utcára vonulni felesleges, csinálni kell egy korrekt pártot, összefogni, kommunikálni, és 2022-ben nyerni.
2021. jan. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
55%
Vannak korlátozáspártiak?linkeld már a forrást!csak nem az origo írta?
2021. jan. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem újságban olvastam, itt a gyakorin utolsó lélegzetig védik néhányan az összes korlátozás tökéletes mivoltát, semmi módosítást nem tűrne egyikben sem az érzékeny valamijük. Öntudatuk vagy mi. De még azt sem hogy valaki megkérdezze hogy miért, miért éppen ebben a formában kellett, stb.
2021. jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#6 Ez romantikus álmodozás. Valójában az történne, mint Fehéroroszországban. Mit gondolsz, mit csinálnak a TEK-esek, hány tized másodperc alatt tesznek bármilyen testi kényszerbe, kit védenek, és ki mellett áll a jog?


#15 Mivel semmilyen szintű kollektivizmus nincs Magyarországon, lehet mutogatni, hogy miért nem kezdi el. Azért nem, mert kb egyedül lenne, lecsuknák, és csak odaböfögnének, hogy mémentoda, és nemhogy a kiszabadításáért nem lenne megmozdulás, még a sztori is lecsengene pár nap alatt.

2021. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Február elsején lesz egy polgári engedetlenségi mozgalom.

Épp ideje volt, gyertek minél többen.

2021. jan. 26. 14:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!