Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem gyanús, hogy Bill Gates...

Nem gyanús, hogy Bill Gates 2019 szeptemberében éppen a BioNTech cégbe fektetett hatalmas összeget?

Figyelt kérdés
Már márciusban megmondták sokan, hogy a koronavírus mögött Bill Gates áll. És mit ad Isten? A BioNTech fejlesztette ki az első vakcinát. Nem tudom mennyire kell szűklátókörűnek lenni, hogy ez valakibe ne keltsen gyanút.
2021. jan. 10. 12:35
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
94%
Várjunk előbb tisztázzuk le az elképzelés szerint a Bill Gates befektetése nyomán fejlesztette ki a BioNTech koronavírust ugye?
2021. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
95%

A tisztifőorvos asszon az javasolta hogy sűrűn szellőztessünk.

Nyissunk ablakot.

Ablak>>>WINDOWS>>>Gates.

Ajjaj!

Kész is a konteo alapja.

2021. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:

"Várjunk előbb tisztázzuk le az elképzelés szerint a Bill Gates befektetése nyomán fejlesztette ki a BioNTech koronavírust ugye?"


Ezért nem vagytok képesek felfogni egy összeesküvés-elméletet sem, mert a végletekig le akarjátok egyszerűsíteni, amit mondunk, majd a leegyszerűsített változatot könnyűszerrel megcáfoljátok.

2021. jan. 10. 17:09
 34/60 anonim ***** válasza:
94%

"Felfogni" egy összeesküvés-elméletet.

Gyönyörű! :)

2021. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:
Azt se bírod felfogni, hogy "összeesküvés-elmélet" alatt azokat az elméleteket értem, amiket ti annak neveztek.
2021. jan. 10. 17:14
 36/60 anonim ***** válasza:
94%

"Ezért nem vagytok képesek felfogni egy összeesküvés-elméletet sem, mert a végletekig le akarjátok egyszerűsíteni, amit mondunk, majd a leegyszerűsített változatot könnyűszerrel megcáfoljátok."



Mint korábban írtam én úgy tudtam, hogy a a koronavírus, ami amúgy nem is létezik, azt a kínaiak fejlesztették ki és az 5G-vel terjesztik.


Ezért kérdeztem, ha rosszul gondolnám akkor elárulod hogyan is van, mi a pontos ok-okozati kapcsolat?

2021. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
95%

Arra gondolsz, amire gondolok hogy gondolsz?

Tudod követni?

2021. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:

"Mint korábban írtam én úgy tudtam, hogy a a koronavírus, ami amúgy nem is létezik, azt a kínaiak fejlesztették ki és az 5G-vel terjesztik."


Azért tudtad így, mert te bizonyíték nélküli állításokat fogadsz el, ahelyett, hogy tájékozódnál.

2021. jan. 10. 17:18
 39/60 anonim ***** válasza:
94%

"Azért tudtad így, mert te bizonyíték nélküli állításokat fogadsz el, ahelyett, hogy tájékozódnál."


A cikk akkor mit is bizonyít pontosan?

2021. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
27%

FIGYELEM!

A kérdező most fordítja a köpönyeget! :)

2021. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!