Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberális diktatúra lassan...

Liberális diktatúra lassan emészt meg mindent?

Figyelt kérdés

Most éppen Kovács Zoltán 200 követőjét törölte a twitter.

És ilyen és efféle húzások csak a nem baloldali, liberális személyekkel, szervezettek történik. Ez elfogadható?

Értem én, hogy nem értünk egyet az adott kormányzással, de a médiában nem kéne ugyanolyan jogokkal illetni őket?


Nemrégiben egy közösségi oldalon, én, jó magam is hozzászóltam nem egyszer baloldali hírhez, azt cáfolva, egyet nem értve vele, teljesen normális, kulturált stílusban.

Törölték mindkétszer a hozzászólásomat.


Miért történnek ezek?



#politika #közösség #Twitter #baloldal #liberális diktatúra
2021. jan. 11. 13:09
1 2
 1/13 Akitakarsz ***** válasza:
66%

Liberális diktatúra 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ne nézd ennyit a propaganda Tv-t


Amúgy a Twitter meg a Facebook egy magáncég. Azt csinál amit akar. Ráadásul a fideszes és pl Trumpos posztok többsége vagy hazugság vagy esetleg provokatív

2021. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Mert a mai liberalisták inkább liberálfasiszták, vagy nevezhetjük neoliberálisoknak is őket. Én messze elkerülöm már az ilyen embereket, rendszereket, stb.
2021. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A baj nem is a Twitter hisz magáncég, azt csinál amit akar ilyen szempontból.

Viszont amint lett egy ellenfele a Parler azt azonnal bannolta a Google play store is meg az Apple store is. Így azért ez nem fair hogy akinek esetleg ebből elege van és csinál valamit azt bannolják. Tudtommal most sehonnan nem lehet a parlerhez hozzáférni.

2021. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Igen.
2021. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

Azt tudod, hogy twitter követőket lehet vásárolni is, és ismert emberek szoktak is, hogy úgy tűnjön, nagyobb a táboruk? És hogy ezeket szokták törölni időnként a twitternél?


Nem tudom, hogy KZ esetében mi volt, de először a Twittert kellene erről megkérdezni, nem? Nem az lenne a normális újságírás, hogy a másik felet is megkérdezik, hogy mi volt, és azután írnak cikket?

2021. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

Oké, magáncég, akik, ha akarják kényük kedvük szerint manipulálhatnák bármely választást a világban?


Ez ilyen globális szinten már nem kifogás.

2021. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

3: a facebook meg a twitter tényleg azt csinál, amit akar, hiszen vannak helyettük más oldalak


Az Google meg Apple Appstore viszont az egyetlen "kapu" a telefonra, amiről az átlaguser tud. Nem kedvelem Trumpot, de erről lehetne egy törvény, hogy ahol kvázi monopólium van (pl. iPhone esetén az AppStore), ott ne lehessen megtagadni a szolgáltatást.

2021. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

#4 dehogynincs liberális diktatúra csak ebben az országban nem látszik mert egy másik diktatúra kiszoritotta.


A lib.diktatúra az amikor a "multikulturalizmus" meg a "sokszínűség" meg a "progresszió" meg az eLfOgAdÁs nevében cenzurázzák, diszkriminálják, ellehetetlenítik, rosszabb esetben az antifákkal megveretik a konzervatívokat és jobboldaliakat.

2021. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Lesznek ennél durvább dolgok is, csak várj. Sok birka örül és élteti a cenzúrát, mert úgy érzik hogy ez értük van, de vajon így lesz ez 10 vagy 20 év múlva is? A vállalatokat semmi sem érdekli csak a haszon, ha évek múlva az ilyen Trump meg Orbán félékben (vagy náluk sokkal rosszabbakban) látják a hasznot, akkor őket fogják nyomatni és a másik oldalt fogják elhallgattatni. Vajon akkor is ilyen vehemensen fogják védeni a twittert és társait, akik ma ezt teszik? Őrület, hogy egyesek szerint rendben van az, hogy a nagy tech cégek bármit megtehetnek...
2021. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 meszike91 ***** válasza:
46%
Engem a vadpajtásokról és a 888-ról töröltek nem egyszer. Az interneten akié a platform az megcsinálhat bármit.
2021. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!