Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jelenleg 2021.-ben milyen...

GallitsGáborCsaba kérdése:

Jelenleg 2021.-ben milyen típusú,fajta eszmék,eszmerendszerek alapján folyik a politikai élet Magyarországon és a világban?

Figyelt kérdés
Ezen én már többször is gondolkodtam és gondoltam felteszem itt is ezt a kérdést és csak mellesleg szeretném tudni azt is,hogy mi a magyarázata a különböző pártok sokszor erősen eltérő hivatalos vagy nem éppen hivatalos,de a háttérben is meglévő gondolkodásának és cselekedeteinek,mert úgy érzem már hosszú évek óta,hogy még az életemben számíthatunk nagy háborúkra és legrosszabb esetben a sorban harmadik világháborúra is,nem akarom hogy megtörténjen,csak úgy érzem az iskolákban tanult történelem és a világ meg a hazai gazdasági jelek és a többi erősen emlékeztetnek engem a két világháború előtti és közbeniekre.

#gazdasági és politikai előjelek #Előjelek a Gazdaságokban és a Politikában
2021. jan. 12. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Itthon illiberális covidokrácia van.
2021. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pénz, hatalom, kapzsiság.
2021. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

eszme1 Ha nem értesz velem egyet, konteós vagy.

eszme2 Ha nem értesz egyet a konteómmal, libsi vagy

eszme3 Ha nem értesz egyet a konteómmal, fideszes vagy

eszme4 Hol lesz több a fizu gyerekek?

2021. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat és gondoltam elmondom most Mindenkinek,hogy én személy szerint Demokráciában hívő személyként nem támogatom az általam évek óta csak FideSS-nek nevezett pártot,sőt kifejezetten utálom,ahogyan a magát Kereszténynek mondó társ vagy inkább alámenő KDNP pártot sem,mondjuk nekem a vallás nem fontos,ugyanis Büszke Agnosztikusan élő és gondolkodó Ateista is vagyok és erre is Komolyan Büszke is :-) .
2021. jan. 12. 17:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Mo-n 70 éve ugyanaz a rendszer van, csak annyit modernizálódott amennyit muszáj volt a világ fejlődése miatt.
2021. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen és nem tudom ez mennyire vehető számunkra magyar állampolgárok számára hasznos vagy inkább veszélyes,én az utóbbira gondolok :'-(
2021. jan. 12. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem most is aki egyszerű kétkezi munkás az beszopta, ha nem csinál valamit okosba, ahogy régen. Régen is voltak megoldások, kimentek az emberek fácánt lőni légpuskával, hálózták a halat a halnevelde-tóból. Most máshogy kell sumákolni, ha a nettó 200 mellé akarsz kis mellékest. Ilyen ez a vad-kelet.
2021. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a választ is! :-)
2021. jan. 13. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!