Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek az emberek nem...

Szerintetek az emberek nem viszik túlzásba az interneten a politizálást?

Figyelt kérdés
Még decemberben láttam egy cikket Dzsudzsák Balázs NB2-es teljesítményéről és megnéztem a kommenteket, ott már Orbán Gyurcsány vita volt, akkor a múlt héten egy kamionos ember kirakta mennyi problémát okozott Angliában a hó esés és megállt tőle az élet, a komment szekcióban meg láttam Orbánozást. Nem vetem meg a politizálást normális keretek között, de ezt már túlzásnak érzem, szerintetek miért lehet ez, illetve normális szerintetek ez a jelenség?

2021. jan. 13. 02:00
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

A valóságban nemcsak a pandémia miatt nehezebb politizálni.

Viszont a virtulális térben megvalósult a Virtuális Világállam. mely egyre gyorsabban halad a már ismert hitleri és sztálini faiszta diktatúra felé.

Egy gombnyomással likvdálják azok százezreit, millióit, akiknek a véleménye nem egyezik a virtuális hálózatokat birtoklók véleményével, világnézetével.


Sokszor elgondolkodom azon, hogy Orwell 1984 c. műve utópista jóslat, vagy receptkönyv, programkönyv-e, mint Hitler Mein Kampfja volt.

2021. jan. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Én nem csodálkozom hiszen olyan retek a jelen politika hogy kéretlenül erőszakkal az arcodba tolják a propagandát bármerre tekintesz. Szerintem ez a gyerekek lelki és szellemi fejlődésére sincs már jó hatással. Akkor itt van ez a pandémia storry és vakcina show éjjel nappal. Mindennek zajlania kellene a rendes módján erre fel ezt nem lehet azt nem szabad, pénz, munka, segítség nuku, áremelések, korrupció, nesze neked semmi ígéretek, megy a mellébeszélés ezerrel és semmi sem történik és semmi sem oly szép mint ahogy tolják. Erre olyanokon kell csámcsognunk hogy Soros és az EU-aki nekünk fizet mekkora szemét, mindenki a migránsokat akarja a nyakunkba mert különben az anyánkat is.. , ellepnek az anyalelkű homoimitátorok s még könyvet is a kölkeinknek...micsoda tragédiák atyaég.
2021. jan. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez már az elmebetegseg kategoria, hogy sokan ennyire nem tudjak a helyen kezelni a politikat.

Mondjuk a 2esből is kinezem, hogy egy főző műsor kapcsán is Orbánozik.

2021. jan. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos kérdező itt tart az ország. Retek politikusok birkákkal körülvéve.
2021. jan. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Visszakerestem az egyik cikket, amit a csakfoci.hu Facebook oldala rakott ki azzal a címmel, hogy “Dzsudzsák 4803 napja vár az újabb magyar bajnoki góljára”. Komment szekcióban láttam, hogy már az öszödi beszédet is felhozták mint témát, én komolyan nem értem, hogy jön egy ilyen cikk alatt a politika? Ezt nem tudom megérteni, bár sajnos nem kell meglepődni.
2021. jan. 13. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!