Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyarság tényleg abban a...

A magyarság tényleg abban a hitben él hogy a híres "nyugaton" semmivel se jobb az életszínvonal?

Figyelt kérdés

Az ide irogatók ezt tényleg elhiszik?


Mert valakinek van egy segédmunkás ismerőse aki azt mondta hogy ott is kell dolgozni?


Nekem meg sok olyan ismerősöm van akik már 10 éve kint vannak és vissza se jönnek.


Németország anglia ilyesmi.


Össze se lehet hasonlítani a buta, visszamaradott magyarságot meg a nyugati életszínvonalat.


2021. jan. 16. 14:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
81%
Te pedig fogadd el a tényt, hogy sokan kimentek, és haza is tértek, mert itthon is megtalálják a számításukat. Itthon is lehet pénzt keresni.
2021. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, én is meg tudom csinálni, hogy eladom a lakást"


Nincs is lakásod.


Nem a kinti pénzből élnek jól magyarországon, hanem az adott országban.


Egyébként aki mo.-on jól keres a szakmája miatt, az külföldön 5-10x olyan jól keres.


Csak az nem megy ki akinek nincs nyelvtudása vagy teljesen analfabéta vagy egyéb okok.


De ne adjátok már elő hogy magyarország bármiben is megközelíti a fejlett országokat.


Hiszen tény hogy az eu 3. legszegényebb országa.

2021. jan. 16. 16:41
 23/32 anonim ***** válasza:
94%
Te miért nem mész?
2021. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
95%
Te meg elhiszed, hogy 5-10x annyit keresnek. Legfeljebb Svájcban kapna 5x annyit, de a kiadása is lenne 3x akkora mint Magyarországon.
2021. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
92%
24: feleségem óvonőként 5-ször annyit keres Németországban, mint Magyarországon 4 éve keresett (most se keresne ott sokkal többet).
2021. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

"Csak az nem megy ki akinek nincs nyelvtudása vagy teljesen analfabéta vagy egyéb okok."


Hogy te milyen naiv, szubjektív ember vagy kérdező....

2021. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg,az "egyéb okok". Na, én is ezért nem megyek ki.
2021. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

24/27


Nem hiszem, hanem tudom.


Te viszont elhiszed hogy magyarország lehagyta már a nyugatot.

Meg pusztul a hanyatló nyugat stb.


Orbán hívők vallása. Elhiszik mert el akarják hinni, de azért sejtik hogy nem igaz.



"24: feleségem óvonőként 5-ször annyit keres Németországban, mint Magyarországon 4 éve keresett (most se keresne ott sokkal többet).

ma 17:35"


Hiába írsz le nekik bármilyen egyszerű tényt, az ballib sorosista sátánista hazugság, amivel támadják az országot.

Faék egyszerűségű a fidesz vallás.

2021. jan. 16. 18:17
 29/32 anonim ***** válasza:
26%

Hiába írok le neked bármilyen egyszerű tényt, az jobboldali orbánista sátánista hazugság, amivel támadják európát.


Faék egyszerűségű a ballib vallás.

2021. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
34%
Még mindig nem válaszoltál arra az egyszerű kérdésre, hogy ha szerinted ennyire szar hely ez az ország, és annyira jó bármi más, miért nem húztál el még innen úgy, hogy vissza se nézel többé?
2021. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!