Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyarság tényleg abban a...

A magyarság tényleg abban a hitben él hogy a híres "nyugaton" semmivel se jobb az életszínvonal?

Figyelt kérdés

Az ide irogatók ezt tényleg elhiszik?


Mert valakinek van egy segédmunkás ismerőse aki azt mondta hogy ott is kell dolgozni?


Nekem meg sok olyan ismerősöm van akik már 10 éve kint vannak és vissza se jönnek.


Németország anglia ilyesmi.


Össze se lehet hasonlítani a buta, visszamaradott magyarságot meg a nyugati életszínvonalat.


2021. jan. 16. 14:17
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

"Te viszont elhiszed hogy magyarország lehagyta már a nyugatot."


Ne fogj már rám olyat ami nem is igaz. Voltam már néhány Nyugat Európai országban, igaz csak rövidebb ideig. Tudom hogy előrébb járnak lényegesen. De azt is látom, hogy csökken a lemaradás és ha jó szakmát vagy használható diplomát szerez az ember Magyarországon is jól lehet érvényesülni.

Nekem sem szimpatikus Orbán, de emlékszem arra is, hogy mi volt akkor, amikor Gyurcsány volt hatalmon. Nem hiszem, hogy a felesége különb lenne.

2021. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Az mondja max h nem jobb aki nem mer eljönni.
2021. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!