Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a Bill Gates-féle népességc...

Ha a Bill Gates-féle népességcsökkentő törekvések megvalósulnának Magyarország népessége mekkorára csökkene?

Figyelt kérdés
Szerintük 1 milliárd ember ideális ahhoz, hogy a bolygó élhető legyen mindenki számára. De akkor ebből mennyi lenne a magyar?
2021. jan. 24. 19:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9%

9. "ha reális járvany lenne akkor nem mondanák napi 3-4x el hogy az oltás az életet ment "

Milyen az a "reális" járvány? És miért ne mondanák, hogy az oltás életet ment ha az oltás életet ment?? Elég fura logikád van :)

2021. ápr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%

Azért halnak meg benne meg betegednek meg sokkal súlyosabb szövődményekbe nap mint nap, és még alig telt el idő. Korházak csak oltottakkal vannak tele.

Ez nem reális járvány!!! Ébredj már fel!!! Még az 50-60%-a hazug statisztika és így is többen halnak meg egy sima influenzában! Ha annyira a tüdőre rámenne akkor is több elhalálozás fordulna elő. Viszont a legtöbbet full kamu PCR teszttel csinálják ami pedig aki kitalálta már az mondta hogy nem alkalmas vírus kimutatására. De mindenhol a legtöbbet ezt használják.

Jó oké, feltételezzük tényleg relatív sokan halnának meg a vírusba, akkor is ott a másik bűzlő dolog a vakcina, ami azt illeti hogy az öli meg őket, attól kerülnek be, vagy vannak nem is kevesen akik már napokkal utána haltak meg miutána beadatták, és be se jelentették, tehát nem írták be, ha igen akkor is tuti COVID-osnak, miközben a vakcina vitte el.

Vannak adatok amit a kormány tett ki, azt vagy 50x fel kell szorozni mert a nem bejelentettek nincsenek benne! És ez még sajnos csak a kezdet.

Aki COVID teszten részt vett és kamu pozitívot kapott, semmi köze se volt a COVID-hoz azt is abban írták be, bár megkérdezték a cslaádját, én simán kinézem ebből a sötét propagandából hogy nem.

Nem engednek kezeltetni be sehová se, csak ha kamu negatív pcr- tesztet kapsz, mindenhol a ROSSZ, ismétlem rossz tesztelési módszert alkalmazzák és ez alapján döntenek, hogy most mid van... Elküldenek máshova mindenhonnan. :(

Látod hogy bűzlik ez mindenhonnan megközelítve?

Rengeteg mindent tudnék még írni.


Az emberek többsége sajnos hajlamos nem elhinni az összesküvés-elméleteket és egyből FALSE-nak beállítani őket. Most is ez van. Én csak érvekkel írok és aki már ennyi mindenből nem jön rá, az vagy alszik vagy csak szimplán egy komplett idióta úgy ahogy van. :/

Mindent meghallgatok, érvekkel próbáljátok bebizonyítani azt hogy most miért ne lenne népírtás. Csak itt a gond az az hogy már nagyon átlátszó az egész.

2021. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Korházak csak oltottakkal vannak tele" már az oltások megjelenése előtt is azokkal voltak tele :)

Nem olvastam tovább amit írtál, mert nem érdekel, már olvastam a "Korházak csak oltottakkal vannak tele" konteódat máshol, elég is volt :)

2021. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mindenhol csak a COVID semmi más se létezik!!! Ha annyira komoly járvány lenne akkor még azt mondanám hogy oké, de nem nem az. Az oltás az ami nagy veszély itt, semmi más!
2021. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

van egy szint, ahol már nem annak kell szégyellnie magát, aki hazudik, hanem annak aki még mindig elhiszi. szerintem ezt a szintet már átléptük.

eleinte én is be voltam parázva a covidtól nagyon, ez mostanra elmúlt. illetve, hogy látom a történéseket most még jobban be vagyok parázva, csak más miatt.

2021. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!