Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi értelme az ilyen tüntetések...

Mi értelme az ilyen tüntetéseknek?

Figyelt kérdés

Most az ilyen, engedélyezett, összeállnak valahova, szobroznak ott egy adagot tüntetéseknek úgy összességében mi értelme? Mit várnak tőle, hogy majd valamelyik politikus megsajnálja őket, hogy jajj szegények ott állnak, akkor változtatunk? Max elkerülik aznap azt a környéket és ennyi.


Ennyi erővel miért nem szerveznek hirtelen tüntetéseket, pl a politikusok házához, mikor otthon vannak, és nincs ott 200 rendőr, szerintem kicsikét hatásosabb lenne, mint egy szobrozó tömeg, ami max forgalmi akadályként funkcionál legdurvább esetben.



2021. jan. 29. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Lattatni kell a kormannyal,milyen sokaknak nem tetszik,h a kormany elvette a megelhrtesuket es ehhalslra itelt tomegeket...


Lattatni kell,h akar verengzes is lehet,ha nem oldjak fdel a diktaturat.


Politikus haza korul korozessel jobban eszrevennek magukat....


Mert ugye a parlament falai kozt nem latjak a tomeges elegedetlenseget.....

2021. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

"verengzes is lehet,ha nem oldjak fdel a diktaturat"

Mit szívsz?

2021. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%

Az értelme az lenne, hogy békésen megmutatjátok, hogy mennyien vagytok.


Sajnos ezt a média nagyon el tudja ferdíteni.



Én voltam több békés tüntetésen, ahol szó szerint több 10 ezres tömeg volt. Erre a következő napokban az "állami" média azt mondta, hogy csak néhány száz tüntető volt, meg alig voltak, akiket mutattak azok is a balhézósak voltak.


Nyilván a Fidesz szimpatizánsok ezt be is kajálták. Ilyen formában elég elrettentő, hogy mg a mai világban is ennyire lehet terelni a birkákat.

2021. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!