Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A CEPI tulajdonképpen Bill...

A CEPI tulajdonképpen Bill Gates magántulajdona?

Figyelt kérdés

Ez a legnagyobb oltás fejlesztés és gyártás világszintű összehangolását célul kitűző kezdeményezés. Tulajdonképpen elmondható, hogy Bill Gatesnek nagy beleszólása van az oltási politikákba?


Mennyire indokolt ez egy IT embertől? Én például laikusként nem okokodnék bele olyan területekbe amiket nem értek. Ő miért teszi?


2021. febr. 5. 10:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Miért ne beszélne? És nem szakmai dolgokat mond, hanem mindenki által érthető, mindenkire tartozó dolgokat.
2021. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

11


Igen, monoklonális antitestek mindenki által érthető "nem szakmai" dolgok :D


Jó nagy vicc. Ilyenekről szerintem nem egy IT géniusznak kellene beszélnie hanem biológusoknak.

2021. febr. 5. 13:41
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerinted. Az emberek szerint meg nem. Nem beleokoskodik ezekbe, hanem elmondja az alapvető tényállást, stb.
2021. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13


De nem szakavatott!


Tényleg nincs egy tudósa akit odategyen elmondani hitelesen az infót?

2021. febr. 5. 13:53
 15/19 anonim ***** válasza:
De, biztos van, csak minek, amikor ő is el tudja mondani úgy? Egyébként én még soha, sehol nem láttam, hogy ő ismeretterjesztést vagy ilyesmit végezne, tehát miről beszélsz?
2021. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

15


A videóban ha megnézed, ismereteket terjeszt, sőt bábukkal szemlélteti is azokat. Mi az ha nem ismeretterjesztés. Ha valaki nem szakképzett egy területen nincs joga semmilyen tudományos információt terjeszteni.


Ha én például kiállnék és elkezdnenék tudományos információkat terjeszteni például a fizika terén, amiben nincs végzettségem, akkor a népek félrevezetéséért jó eséllyel meggyűlne a bajom a rendőrséggel.


Akkor egy ilyen magas beosztású személy, hogy engedhet meg magának ilyesmit?

2021. febr. 5. 14:04
 17/19 anonim ***** válasza:

Milyen videóban? Mert eddig nem volt szó egyről sem. Nagyon helyes, terjessze csak a tudást. Tökmindegy, hogy ki mondja el, ha helyes.

Ugyanúgy joga van terjeszteni a tudást, mint egy újságírónak, vagy neked. Ha te most kiállnál fizikai témában ismeretterjesztőként valahová, akkor ha sokan köréd gyűlnek, lehet hogy meggyűlne a bajod a rendőrséggel a gyülekezési korlátozás megszegése miatt, másként nem.

De ne trollkodj:) Vagy legalább kicsit kevésbé átlátszóan.

2021. febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
papíron enm gyakorlatban meg valószínű-
2021. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
49%
1-es Segíteni, persze. Tudjuk ezt a legtöbb gyógyszerről, hogy milyen mellékhatásokat okoznak. De inkább nem megyek bele, mert konteós leszek egyből.
2021. márc. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!