Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sok jel utal egy háttérhatalom...

Sok jel utal egy háttérhatalom meglétére, illetve arra, hogy a demokráciás választások, parlament csak egy showműsor?

Figyelt kérdés

Az igazi döntéseket nem a nép által megválasztott képviselők hozzák, hanem mágnások?


Akkor ilyen alapon a demokrácia is diktatórikus rendszer, nem?


2021. febr. 5. 13:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkoztam azon, hogy valamiért az összes nagy technológiai cég ugyanazt a politikai oldalt támogatja. Pedig demokrácia van, simán lehetnének olyan nagy technológiai cégek, melyek a másik pártot választják. Vajon miért nincsenek?
2021. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden egy pontba fut össze. Keresd meg azt a térképet. Rengeteg márkát, hogy az mind egy pontba fut amikor különböző leányválalatok labirintusán átfut. Ez a térképet én a YouTube csatornán láttam.
2021. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
4%

Te vagy az, Pasi123?


Tessék szépen az Ezotéri kategóriába fáradni, oda való ez a kérdés.

2021. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát, úgy néz ki, a Tudomány kategóriában nem tudja tovább rontani e kérdés a levegőt. Érdemes volt jelezni a modiknak.
2021. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi köze a kérdésnek az ezotériához.

Jogos kérdés, hogy pl. A németeknél miért csak azt lehet eldönteni, hogy mekkora százalékokkal, de úgyis cdu/csu-spd koalíció lesz a vége. Olyant nem hagynak, hogy afd, linke vagy grüne nyerjen. De szerintem az fdp-nek sincs esélye. Illetve ha valamelyik nyerne valami csoda folytán, mindenféle koncepciós perekkel lenondatnák, mint türingiában azt aki nem afd-sként de az afd szavazatai segítségével került volna hatalomra.

2021. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Mi köze lenne a Tudományhoz? Egy konteó. És látod "Olyant nem hagynak, hogy afd, linke vagy grüne nyerjen." már meg is találta a kérdező a hozzá hasonló konteósokat: téged.
2021. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

6 miért, szerinted nyert valamelyik? Vagy nem is mondatták le ugye türingiában kemmerichet. (Fdp politikus afd szavazatokkal)


Vagy csak az egy agysejteddel nem jutottál tovább a “vallóvillánál”, meg annál, hogy a gazdáid megmondták, hogy ha valaki ellent mind akkkor azt kell rikácsolni mint a kakadu, “konteó konteó”.

:DDDD

2021. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Ha kevesen szavaznak rájuk, akkor hogy nyernének a CDU-val vagy a CSU-val szemben (akikre sokkal többen szavaztak)?


Ha valami neked nem tetszik, akkor a dolog mögött a háttérhatalom csalása áll-> ezt konteónak hívják. Ezen nincs mit szépíteni.


"Sok jel utal arra", hogy a konteósok mentálisan betegek. Szerintem ezt felelőtlenség lenne kijelenteni. Hogy képben lehessünk a mentális státuszukkal, ahhoz minden egyes konteóhívőt vizsgálni kellene. Szerintem csak simán ismeretelméleti szempontból alultájékozottak, nem tudják szűrni, csoportosítani, súlyozni az információat. Ergó helyesen értékelni sem.

2021. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Dehogy mágnások :D Véletlenek. Hibák
2021. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Úgy érted, szeretnéd tudni, ki áll Orbán mögött?
2021. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!