Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit lehet tudni Portik Tamás...

Mit lehet tudni Portik Tamás családjáról?

Figyelt kérdés

Halmos Riskó Almáról és a gyerekeikről? Még mindig bújkálnak?


A napokban került elém ez az egész Portik Tamás ügy. Mindent elolvastam róla amit csak lehetett. Láttam hogy Alma édesanyja kétségbe esetten keresi lányát és unokáit évek óta reménytelenül. Lehet tudni valamit róluk? Juditról? Almáról? A gyerekekről?


2021. febr. 7. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Mikoriak voltak azok az írások?

Tényleg volt egy ilyen időszak, no de Portik sok éve már börtönben csücsül, és nem is nagyon fog onnan kijönni. Tudomásom szerint azóta a nő és gyerekek rég visszatértek a normális életbe (egyébként a gyerekek fel is nőttek azóta).

Portik kapcsolatai már nem érdekesek. Valaha iszonyatos hatalma volt, ha kellett, perceken belül rendőrök jöttek lezárni egy utat filmforgatáshoz csak azért, mert Portik odaszólt az illetékeseknek. De ma már se pénze, se hatalma. Mindenki tudja, hogy a börtönben fog megrohadni, és senkit se tud utasítani.

2021. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%

Keress ra facebookon Almara... csak alneven van fonnt fotok es minden info nelkul...

Instan sincs fennt....


Gondolom,h meg fenyegetve van es bujkal.

2021. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem találtam rá és a gyerekekre sem. Ezért gondolom én is hogy mai napig bújkálva élnek, annak ellenére hogy Portik Tamás már börtönben van és valószínűleg lesz is.

Csak felkavart és érdekelt hogy vajon azóta Alma felvette a kapcsolatot édesanyjával? Sikerült végre a nagymamának találkoznia az unokáival?

2021. febr. 7. 16:46
 4/5 anonim válasza:

Nekem az a velemenyem, hogy nem Portik miatt nem tartja a kapcsolatot az anyjaval... amikor Portikot

lekapcsoltak, Alma volt mellette a gyerekekkel. Szoval nem hinnem, hogy olyan rosszul eltek volna... azota pedig eltelt 10 plusz ev, nyilvan ha akart volna a lany es az unokak beszelni az anyukaval, megtettek volna mar. Almanak tetszett az akkori hatalom amit Portik kepviselt, hiaba jott a mama azzal, hogy ok tehetos csalad, a 90es evekben odalibbenni egy nohoz 100 szal rozsaval, autoval, kinek ne imponalt volna... a csaj szult Portiknak 4 gyereket, nyilvan ha olyan rossz az a kapcsolat, nem szul. A kepeken boldognak tuntek... a lany azota nevet is valtoztatott, Winner Hannah Rose, nekem eleg beteg vibeja van az egesznek. A mama is megvaltoztatta erre a nevet Winner Juditra 😅 tizeneves koratol elmaradott mellole a lanya, es nincs semmilyen kapcsolat, nem 40 folott fog ez mar kialakulni... valoszinu uj eletet kezdett, mashol, massal, es nem kivancsi a multra. A mama meg kisse tulmisztifikalja a tortenetet.

2023. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudhatjuk hogy azóta mi lett velük. Miért vagy benne annyira biztos hogy nem tartják a kapcsolatot?

Azzal hogy "nem szült volna 4 gyereket ha nem lett volna jó a kapcsolat" nem értek egyet egyáltalán. Ez az ember félelemben tartotta a családját. Ki merne ellent mondani egy olyan embernek aki a családoddal fenyeget vagy zsarol? Egy bűnözői körben miért is lepődünk meg ezen? Persze hogy az elején ez még nem derült ki róla, lenyűgözte Almát amivel csak tudta. Ki is gondolná ilyenkor hogy egy bűnözőhöz megy hozzá?

Persze nem tudjuk a teljes igazságot de el lehet azért képzelni. Nem hiába ül ez az ember még ma is börtönben.

2023. ápr. 24. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!