Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi van a Gyárfás Tamás üggyel?

Mi van a Gyárfás Tamás üggyel?

Figyelt kérdés
Kiderült hogy ő ölette meg Fenyő Jánost és ennyi? Semmi büntetés?
2019. júl. 15. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok én is, de szerintem semmi nem lesz belőle, kivéve ha a hatalom szert akar tenni a Gyárfás vagyonra és érdekeltségekre.
2019. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sikálják. Semmi nem lesz belőle.

Mivel Fidesz-közeli a tag, így el lesz rendezve, nem lesz ítélet, büntetés meg még csak szóba sem fog jönni. Végülis "csak" egy maffia-gyilkossági ügyről van szó, az itthon nem téma, bezzeg ha nem adózol maradéktalanul az államnak, vagy rossz helyen parkolsz, bukósisak nélkül biciklizel, na az már más!

Ott van az M. Ricsi gyerek, maffiózó, jogosítvány nélkül, drogosan száguldozott, megölt két embert -> Rogán haverja, semmi ítéletet nem kapott.

Farkas Flórián milliárdokat sikkasztott, bíróság is kimondta -> Orbán haverja, börtön helyett képviselő lett belőle csinos fizetésért.

Így működik ma az "igazság" szolgáltatás. Próbáld ki viszont, hogy nem fizeted be mondjuk YouTube videós tevékenység után az adót, vagy megállsz 10 percre egy kapualjban ahol nincs felfestve a jelzés -> na AKKOR kezdhetsz félni. Welcome to Hungary 2019!

2019. júl. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szomorú...
2019. júl. 31. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!