Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik azt hiszik, hogy a...

Akik azt hiszik, hogy a vírust a politikusok találták ki, mire alapozzák?

Figyelt kérdés

(Nem hergelni akarom az embereket, nem vagyok ismerős összeesküvés elméletekben, de a lapos föld hívőkről már én is hallottam, meg a chemtrailr hívőkröl)


A vírus kapcsán sok kommentet olvastam, amik arról szólnak, hogy a politikusok gerjesztik ezt a hisztériát, hogy minket irányítsanak. Ezt magyarázzák meg, hogy egyrészt a karantén és a maszk miben jó egy hatalomnak, ha közben tönkremegy a gazdaság?


Kiírok egy szavazást is kíváncsiságból, hányan hiszik, hogy ez így van. A szavazás kérdése:

Mit gondolsz a vírus létezéséről?



2021. febr. 15. 13:19
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Akkor az ebben hívők szerint eleve Wuhan kezdte a hisztériát?
2021. febr. 15. 14:07
 12/26 anonim ***** válasza:
46%
1 hülye 100 at csinál
2021. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
A vírus nyilvánvalóan létezik. Ha szándokosan lett kiterjesztve a világra, ha nem, a másik nyilvánvaló, hogy a politika, minden oldalon, minden országban ebből (is) előnyt akar kovácsolni.
2021. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
84%

Tessék itt az élő példa,hogy lehetett volna ezt máshogy is csinálni.

[link]

Tehát nekem senki sem magyarázza be,hogy a világ legfejletebb országai emiatt a vírus miatt zárkóztak be,mert kiröhögöm.

De ha közelebbi példa kellene,Svédország. Svédországban a masz még mindig az erősen ajánlott kategória és nem a kötelező. Ha jól tudom hasonló a helyzet Finnországban is. Kihalt az ország? Nem. Èlnek tovább? Igen.

Vagy még egy. Szerbia. Szerbiában vendéglátósok nyitva,iskolák nyitva,mozik nyitva. Szerbia se halt ki,aztaaa.

Ès itt van Magyarország,ahol emberek vesztették el munkahelyüket és mentek tönkre míg halálozásban ugyan ott tartunk,mint psr olyan ország,aki nem szigorított.


A cikkben írják,hogy Bhutan-ban mindössze pár száz orvos van.

Németország a baromi fejlett egészségügye ellenère teljesen bezárt,teljesn lockdown-nal.

Ausztriában a nyomorék fodrászhoz is csak negatív teszttel mehetsz.


Ez egy vicc. Nehogy azt higyjûk msr,hogy életek védelmében kell országot,embereket megbénítani. Dehogy is! Mikor számított a nép és az,hogy a 80 éves Marika néni ne koronában haljon meg?

Ha az akarat meglenne,msr règes rég èlhetnénk normslisan,úgy,mint bármely mss vírus idején.

Ehelyett még ücsüröghetünk egy darabig vakcinára várva. Meg utána is,mert jönnek a gonosz mutánsok.

2021. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
42%

Tessék itt az élő példa,hogy lehetett volna ezt máshogy is csinálni.


[link]


Ausztrália és Új-Zéland (és számos távol-keleti ország) jóval szigorúbb korlátozásokkal mára gyakorlatilag felszámolta a járványt.

Itt meg csak a felemás intézkedéseknek köszönhetően terjed, ezrek halnak bele, tele a kórházak. És minél jobban terjed, annál nagyobb az esély, hogy befigyel egy mutáció, és akkor az oltások mehetnek a levesbe.

A kenguruk meg csak röhögnek rajtunk.

2021. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a cikkeket is, érdekesek voltak, főleg a Bhutan-os, le a kalappal előttük! Nem vitatom, hogy a mi intézkedéseink rosszak!


A kezdet kezdetén azt vártam volna, hogy mi fogunk ilyen jól védekezni, mint a bhutaniak, hát csak a szerencsétlenkedés megy ezzel szemben, de tényleg nem látom mi az érdek emögött! Szerintem szimpla hozzá nem értés.

2021. febr. 15. 18:35
 17/26 anonim ***** válasza:
90%

Tudatlanok vagytok mind! Bill Gates miatt van!!!



Viccet félretéve: a vírus létezik. De nagyon fel lett fújva az egész. Plusz egymást ellentmondó hírek jelennek meg, minden nap valami új információ. Megértem miért van annyi összeesküvés elmélet hívő, meg szerintem senki se mondhatja, hogy minden érthető és világos ebben az egész katyvaszban. Ezért okolják a politikusokat is pl.

2021. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
84%
A vírus létezik de a politika rácsimpaszkodot..ennyi..
2021. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
80%
A vírus létezik, ez tény, rajtam is átment, mégis itt vagyok, az influenza jobban ledöntött gyerekkoromban. Emlékszel még a H1N1-re? Mi is volt akkoriban a tetőpontján? Kik jártak jól, kik kaptak több százmilliárdos mentőcsomagot? Igaz, akkoriban talán annyira nem érték el a céljukat, talán az emberek se voltak ennyire elhülyítve, így most pótolják be ezekkel a látszat intézkedésekkel, tiltásokkal. Nem akarok jobban belemenni, egy biztos, a politikusok csepp a tengerben ebben a történetben, a központi rugó teljesen más. Lehet jönni azzal, hogy konteós vagyok, csak egy picit gondolkozzon el mindenki. Miért nyomja a média ezt a témát folyamatosan, az kisvállalkozások miért nem lehetnek nyitva, miközben a multinál egy tűt se ejthetsz le kb. Kiknek a kezében van a média, s a multik többsége valójában? Hogy lehet a Spaprnak tulajdonrésze a Tescoban? Stb, stb. Igen, laposföldhívő vagyok, már várom ezt a kommentet.
2021. febr. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
72%
Pontosítom a kisvállalkozást az éttermekre, edzőtermekre, sorry. A lényegen nem változtat.
2021. febr. 17. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!