Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik azt hiszik, hogy a...

Akik azt hiszik, hogy a vírust a politikusok találták ki, mire alapozzák?

Figyelt kérdés

(Nem hergelni akarom az embereket, nem vagyok ismerős összeesküvés elméletekben, de a lapos föld hívőkről már én is hallottam, meg a chemtrailr hívőkröl)


A vírus kapcsán sok kommentet olvastam, amik arról szólnak, hogy a politikusok gerjesztik ezt a hisztériát, hogy minket irányítsanak. Ezt magyarázzák meg, hogy egyrészt a karantén és a maszk miben jó egy hatalomnak, ha közben tönkremegy a gazdaság?


Kiírok egy szavazást is kíváncsiságból, hányan hiszik, hogy ez így van. A szavazás kérdése:

Mit gondolsz a vírus létezéséről?



2021. febr. 15. 13:19
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Kiknek a kezében van a média, s a multik többsége valójában?
2021. febr. 17. 11:38
 22/26 anonim ***** válasza:
61%
#21 ez legyen a házi feladat. A kulcsszó a pénz, annyit segítek.
2021. febr. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Lölö!!! Mészáros Lőrinc kezében vannak a multik és a média.
2021. febr. 18. 11:04
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem egészen. Erről nem szólnak a hírek.
2021. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Jó hát innentől kezdve nem tudom mit akarsz mondani, mert bárki/bármiről lehet szó, mindenkire rá lehet húzni ennyi erővel
2021. febr. 18. 17:38
 26/26 anonim ***** válasza:
73%
Most, ha ennyire nem tudod kikről van szó, akkor mit mondjak? Nem fogom nyíltan leírni, mert a regisztrációmat is törlik. Egy biztos, ha azok az emberek nem léteznének, nem élősködnének nem kellene 30 év hitelt fizetned, hogy fedél legyen a fejed fölött. A Lölö is csak egy báb. Ne csak hazai viszonylatokban gondolkozz. Bank tulajdonosokról van szó, ennél többet már nem segítek.
2021. febr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!