Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezeket a javaslatokat ti...

Ezeket a javaslatokat ti jogosnak tartjátok az érettségivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]



Azért szerintem ezek sokkal normálisabb intézkedések mint a szokásos "töröljék el a szóbelit" picsogások.

Ezek minőségi és korrekt intézkedések lennének szerintem



2021. febr. 23. 09:52
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez teljesen korrekt, ezzel egyetértek
Nem, semmilyen enyhítéssel nem értek egyet az érettségik kapcsán
11 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetértek vele, viszont szerintem bonyolult leszervezni, hogy az emelt tárgyakat mindenki a saját iskolájában írhassa. Vannak iskolák, ahol csak 1-2 ember emeltezik egy tárgyból, nekik külön leszervezni iskolánként egy vizsganapot több tanár munkáját és több papírmunkát is jelenthet (szerintem)
2021. febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A két szavazási lehetőség amit létrehoztál ilyen formában nem sokat ér, mivel én például nem mindegyik ponttal értek egyet, így nincs mit bejelölnöm.

Amennyiben (valamennyire) reprezentatív felmérést szeretnél a jövőben készíteni, majd figyelj erre.

2021. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!