Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberálisnak tartod magad,...

Liberálisnak tartod magad, vagy konzervatívnak?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 03:06
A kérdező szavazást indított:
Liberális
Konzervatív
A kettő között valahol
66 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Mindkét irányzatban vannak ostoba dogmák.

A konzervatív isten haza család elképzelésből nálam, isten 0% haza 50% család 100 %

A liberálisoknál pedig a toljuk az lmbq propagandát nagyon nem jön be.

2021. febr. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Alex Fly ***** válasza:
90%
Mindkettő. Társadalmi szinten liberális, személyes szinten inkább konzervatív.
2021. febr. 27. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
42%
Gyurcsány Ferencnek tartom magam.
2021. febr. 27. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
A liberalizmus és a konzervativizmus nem egymás ellentétei. A konzervativizmussal szemben a progresszivizmus, a liberalizmussal szemben az autokrácia áll.
2021. febr. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Mivel mind a "konzervatív", mind a "liberális" jelzők egyáltalán nem az eredeti jelentésükre mutatnak, ezért a "konzervatív" lehetőséget jelöltem, mert rühellem a "liberális" dogmákat és hívőiket, különösen az apologizmust. Egyébként harmadik utas fasiszta vagyok.
2021. febr. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Ügye válogatja. Egyikben ez, a másikban az.
2021. febr. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Liberálisnak, de a klasszikus fajtából, nem abból, amit ma "progresszivitás" címszó alatt tolnak. Az egy sima szélsőséges propaganda, ami ráadásul rendkívül kirekesztő is.
2021. febr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Én is vegyes.


Abban nem hogy konzervatív, hanem konkrétan fasisztoid vagyok, hogy a civilizált társadalomba nem beilleszkedni nem akaró embereket rühellem. Mondok egy pofonegyszerű példát: lemész egy budapesti aluljáróba, jönnek a "ne haraguggyá' má', három éve egy falatot nem ettem, 20 beteg gyereket nevelek, úgyhogy kéne egy cigi buszjegyre!" dumájú emberek, nos azokat nem bánnám, ha egy autoriter állam karhatalma addig verné, hogy a normális emberek közelébe ne merjenek menni. Az állat módjára élő (=behugyott, bekakkantott, soha nem fürdő, alkoholista) csöveseket szintén utálom.


Viszont sok liberális dologgal meg egyetértek. Például éntőlem a homoszexuálisok, transzszexuálisok megkaphatnának minden jogot.

2021. febr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Kettő között. Persze itt nem a fidesz konzervatívságát értem (ők konzervatívan komcsik, a "boldog békeidők"-be szeretnének visszatérni, a 60-70-80-asokba), és nem is az lmbtqxhztrgnvmgloszzataqwmcbvke, férfielnyomó, polkorrekt cenzúrázó "liberális"-t értem, hanem a klasszikus liberalizmus-konzervativizmus keverékét.
2021. febr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Én bolseviknak tehát elutasítom mindkettőt.
2021. febr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!