Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy az állam bezárná a maradék nyitva lévő általános iskolát is?

Figyelt kérdés
Növekvő covid esetszám miatt. Írjátok meg! :)

2021. febr. 27. 18:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
35%

"Gazdaság 2021. február 26. 19:20

Be kell-e zárni az iskolákat? - Válaszolt az operatív törzs

A jelenlegi számok még nem indokolják a teljes lezárást - ezt válaszolta az iskolák lezárásának lehetőségét felvető kérdésére a HVG-nek az operatív törzs.

"A mai napon mindössze az iskolák 2,4 százalékában kellett a teljes intézményre nézve tantermen kívüli, digitális munkarendet elrendelni, így egy teljes lezárás szükségességét az adatok még nem támasztják alá. Természetesen az Operatív Törzs és a kormány folyamatosan nyomon követi a járványhelyzet alakulását, és indokolt esetben meghozza a szükséges döntéseket."

[link]

Kérdező, mi lenne ha nem kamu híreknek dőlnél be hanem annak amit az mond aki illetékes a kérdésben?

2021. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a 8-as csak ironizált, nem értem a lepontozását.
2021. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%

[link]



#11 Nem kamu, Galgóczi nyilatkozta le, hogy komoly eredményt hozhatna.


Az már mondjuk elég gáz, hogy Müller meg Ági egymásnak mondanak ellent a médiában de ők a "szakemberek"


A lényeg, hogy nem kamu, valóban volt egy ilyen felvetés, csak vagy a tisztifőorvos asszony téved vagy a nép egészségügyi központ vezetője.

2021. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%
Most szükséges lenne egy bezárás :-( Nagyon magas az esetszám, és két héten belül ezt követni fogja az elhúnytak száma is.
2021. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%
Nyolcas vagyok. Nem ironizáltam, hanem csak gondoltam ide büfögök valami hülyeséget, ahogy az emberek 99%-a is teszi, ha szóba kerül a Covid.
2021. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
41%

#13 "Nem kamu, Galgóczi nyilatkozta le, hogy komoly eredményt hozhatna."

HozHATNA.

Ez a lényeg. Ettől még az aki illetékes a kérdésben az meg azt nyilatkozta hogy most nincs rá ok.

2021. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az kéne, hogy semmit az égvilágon ne lehessen csinálni. Az autókat is ticsák be, autóbalesetben is sokan meghalnak. /s
2021. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
41%
Támogatom, legalább délután 4kor nyugisabb lenne a forgalom (konkrétan nem is lenne) hazafelé.
2021. febr. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
2021. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

14-es vagyok. Nagyszerű, hogy lepontoztatok, aztán a jelen igazolta, amit február végén mondtam.

Nagyon helyes, hogy lezárták az iskolákat, és jobb lenne, ha a tavaszi szünet után még nem nyitnák ki. A Heim Pál dugig van covid-os gyerekekkel (basszus! Láttál már újszülöttet, kis csecsemőt lélegeztetőn? Tizenévest kétoldali 80%-os tüdőgyulladással? Katasztrófa!)

A tanárok nincsenek oltva. A gyerekek oltása még tesztfázisban van.

Az teljesen rendben van, ha azok gyerekei, akiknek be kell mennie dolgozni, azok iskolai ügyeleben tanulnak. De akik otthon tudnak maradni a gyerekekkel, az ne engedje a gyerekét az oviba, iskolába!

A kormányzati utasítások gazdasági szempontokat is figyelembe kell vegyenek, ezért nyitnának. De aki otthon tud maradni, az maradjon otthon!

Tessék az egészségügyesek kommentjeit, posztjait olvasni, és aszerint cselekedni!

2021. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!