Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Télen azért jár mindenki...

Télen azért jár mindenki kocsival, mert sosem tudhatják mikor lesz olyan füst az utcán hogy levegőt sem lehet kapni? Ezt mondjuk tökre megértem.

Figyelt kérdés

Én gyalog szoktam menni ha tehetem, de ha az ember bekerül egy olyan környékre ahol egyre jobban dől a füst a kéményekből (vagy csak 1 kéményből az is elég), vagy ősszel-télen az avarégetés, akkor gyalog esélytelen a dolog, életreszóló szar élmény következik akár fél óra mire ki lehet keveredni a füstből. Mert az se lehet tudni merre fog csökkenni a füst. Nyáron még hasonló van a földi szúnyogirtással, de azt legalább előre kiírják mikor van.

Ha az ember kocsival van, vagy legalább biciklivel, hamarabb kiér valami levegős helyre. Durva hogy emiatt kell átszervezni az útvonalakat, a napot, vagy programokat. De az sem megoldás ha emiatt is mindig kocsival megyünk, mikor eleve túl sok a kocsi. Az lenne jó ha lenne néhány füstmentes környék, ahol se kémény, se avarégetés, és legalább ott biztosan lehetne számítani rá hogy ott nem kerülünk ilyen helyzetbe, ott ki lehetne kapcsolódni és szabadtéri sportokra is lenne lehetőség. Ilyeneket nem lehetne központilag kijelölni?



2021. febr. 28. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Szabad ott égetni? Nincs égetési tilalom. Tegyél bejelentést.
2021. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom el lehet menni kirándulni, de az sem megoldás ha minden nap/néhány naponta kocsiba kell ülni és messzi helyszínt keresni erre. Elérhető közelségben kellene, nemcsak kocsival.
2021. febr. 28. 20:02
 3/13 A kérdező kommentje:
Első: télen a kéményekből jön a füst, néha elég sűrű.
2021. febr. 28. 20:03
 4/13 anonim ***** válasza:
Koltozz városba,ne falun eljel
2021. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Városban vagyok.
2021. febr. 28. 20:10
 6/13 A kérdező kommentje:
Állítólag falun néhol még rosszabb, de városban is nagyon rossz.
2021. febr. 28. 20:10
 7/13 anonim ***** válasza:
És gondolod a kocsi hermetikusan zár és saját légrendszerrel rendelkezik?
2021. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5


Én debreceni vagyok és nem szoktam ilyet tapasztalni

2021. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ezért lakok olyan helyen ahol nincs szmogveszély.

7) van olyan autó amely megszűri a bejutó levegőt.

2021. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

7 Nem sajnos, tudom a kocsiban is érezni, de azzal hamarabb kikerülsz a füst centerből, feltéve ha nincsen dugó mert az szívás.


Debrecenben nem szokott veszélyes lenni a levegő a légszennyezettség térkép szerint. De nagyon sok a város ahol a legmagasabb fokozat, ami a veszélyes nevet viseli. Gondolom ezekben a városokban és falvakban érezni jobban szabad orral is.

2021. febr. 28. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!