Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Télen azért jár mindenki...

Télen azért jár mindenki kocsival, mert sosem tudhatják mikor lesz olyan füst az utcán hogy levegőt sem lehet kapni? Ezt mondjuk tökre megértem.

Figyelt kérdés

Én gyalog szoktam menni ha tehetem, de ha az ember bekerül egy olyan környékre ahol egyre jobban dől a füst a kéményekből (vagy csak 1 kéményből az is elég), vagy ősszel-télen az avarégetés, akkor gyalog esélytelen a dolog, életreszóló szar élmény következik akár fél óra mire ki lehet keveredni a füstből. Mert az se lehet tudni merre fog csökkenni a füst. Nyáron még hasonló van a földi szúnyogirtással, de azt legalább előre kiírják mikor van.

Ha az ember kocsival van, vagy legalább biciklivel, hamarabb kiér valami levegős helyre. Durva hogy emiatt kell átszervezni az útvonalakat, a napot, vagy programokat. De az sem megoldás ha emiatt is mindig kocsival megyünk, mikor eleve túl sok a kocsi. Az lenne jó ha lenne néhány füstmentes környék, ahol se kémény, se avarégetés, és legalább ott biztosan lehetne számítani rá hogy ott nem kerülünk ilyen helyzetbe, ott ki lehetne kapcsolódni és szabadtéri sportokra is lenne lehetőség. Ilyeneket nem lehetne központilag kijelölni?



2021. febr. 28. 20:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az időjárás befolyásolni szokta a kocsiba ülők számát.

Hideg időben télen vagy esős időben többen mennek autóval.

2021. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nekem a hideg idő önmagában jobb tetszik mint pl a 40 fok. De sajnos a füsttel nem lehet mit kezdeni, amúgy szeretném a hideget, a mínusz sem zavar.
2021. febr. 28. 20:48
 13/13 A kérdező kommentje:
Az eső azért jó mert lemossa a füstöt. Egy jó cipő és jó ruha, és esőben sokszor jobb mint eső nélkül, akkor legalább van levegő.
2021. febr. 28. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!