Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi amerikai szokásokról? Nem kéne őket átvennünk Európában is, hogy fejlettebbek legyünk?

Figyelt kérdés

-Nagyon szigorúan lecsapunk a szemetelőkre, kutyát utcára szaratókra, nyilvános vizelőkre


-Jobban ügyelünk a városaink tisztaságára


-Minél jobban lecsökkentjük és tiltjuk az alkoholt és a cigit


-A férfiakat arra bíztatjuk, hogy vágják le a szakállukat és a bajszukat, valamint rövidre vágják a hajukat, hogy kevésbé tűnjenek alviláginak, bűnözőnek


-Fiú gyermekeinket körülmetéljük, hogy kevesebbet maszturbáljanak


-Nem beszélünk a szexről


-Eltöröljük az összes segélyt és támogatást



2021. márc. 2. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem lásd be, hogy a túlnépesedéssel van a probléma. És ne szaporodj.
2021. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

És ezeket így most hirtelen mi alapján szedted össze...????


A felsoroltak átvételével egyből fejlettebbek lennénk? :-DDDD


Nyugtass meg, hogy nem vagy több 12 évesnél.... :))

2021. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Szemetelni Magyarországon sem szabad, a kutyaszart is összeszedetik ha látják, nem beszélve a nyilvános vizelőkről.

Elvileg van sok közmunkásunk, mégsem tiszták a városaink?

Magyarországon is tiltott közterületen dohányozni és illetlen mindenki előtt italozni.

Amerikában betegségmegelőző célja volt a körülmetélés alkalmazásának, de mióta azt látták, hogy ennek több egészségügyi kockázata van mint előnye, már nem nagyon végzik el.

A magyarok többsége prűd, nem beszélnek a szexről. Vagy az egyik leggyakoribb kötőszavunk ("bazdmeg") lehetőleg ritkább használatára gondoltál?

Amerikában is vannak segélyek, például az Obamacare, amit Trump sem tötölt el.

2021. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Szinte mindennek az ellenkezőjét írtad le szempontként, mint a valóság. A bátyám Magyarországra látogatott két éve, homlok egyenest az ellenkezőjét mondta azoknak, mint amiket felhoztál. Az amerikai valóságból köszönöm szépen, nem kérek! Ha a környezetvédelmet tekinted elsődlegesnek, akkor Ausztriát, Svájcot érdemes tüzetesebben megvizsgálni, - nyugodj meg, ott utána járnak, hogy az Alpokban kiépített turista úton ki felejtette ott a fekáliáját és megy is a több száz eurós bírság! Száz szónak is egy a vége: nem!
2021. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Amerikától az égvilágon semmilyen szokást nem kellene átvenni
2021. márc. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, hogy ezek létező amerikai (USA-beli) szokások-e, ráadásul van közte óriási baromság is (körülmetélt is ugyanannyit maszturbál, én is az vagyok, szóval tudom), de az első felvetést ettől függetlenül nagyon támogatnám. Lehet, hogy elavultnak tűnő módszer, de én nyilvános testi fenyítést alkalmaznék a szemetelők, nyilvános vizelők ellen.
2021. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

“Nagyon szigorúan lecsapunk a szemetelőkre, kutyát utcára szaratókra, nyilvános vizelőkre”


Nyilvanos vizelo azert nincs mert a wc hasznalat mindenhol ingyenes es egy kis Spar meretu uzletben is van WC. Kutyaszar ugyan ugy van ott ahol kutyat setaltatnak


“Minél jobban lecsökkentjük és tiltjuk az alkoholt és a cigit”


Bizonyos allamokban a szulu beleegyezesevel es jelenleteben lehet inni alkoholt, pelda a csaladi osszejovetel.


“A férfiakat arra bíztatjuk, hogy vágják le a szakállukat és a bajszukat, valamint rövidre vágják a hajukat, hogy kevésbé tűnjenek alviláginak, bűnözőnek”


Lattal mar rednecket?


“Fiú gyermekeinket körülmetéljük, hogy kevesebbet maszturbáljanak”


Egyre tobben dontenek ugy hogy nem meteltetik korul a gyerekuket


“Nem beszélünk a szexről”


Beszelnek rola az iskolaban, munkahelyen is szoba kerul


“Eltöröljük az összes segélyt és támogatást”


Van segely amerikaban, pl food stamp. Munkanelkulit is kapott aki a jarvany miatt elvesztette az allasat

2021. márc. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

“Szerintem lásd be, hogy a túlnépesedéssel van a probléma. És ne szaporodj.”


Szaporodhatsz mert egy ha egy parnal 2 gyereke van abbol nem tulnepesedes, csak akkor ha 3 vagy tobb gyereket vallalsz. A tulnepesedesert kina es india a felelos. Miert Magyarorszag vegyen vissza a szulesbol?

2021. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem Magyarország. Nemzettől függetlenül a selejt ne szaporodjon. :D


Egyébként nem mindig másra kell mutogatni, hogy ő a felelős. A medencében is ha vannak belehuggyozós emberek, attól nem lesz jobb nekünk, ha mutogatunk rájuk. Viszont ha mi is belehugyozunk, de csak kicsit, akkor egyértelműen rosszabb lesz.

2021. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!