Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Inkább meghalnátok szabadon a...

Inkább meghalnátok szabadon a vírustól vagy inkább éltek örökké rabszolgaként, korlátozásokkal?

Figyelt kérdés
Mert nekem most telt be a pohár. Annyi az ellentmondás és a manipuláció, de még mindíg hisznek az emberek a politkusoknak. Egyre jobban rabszolgasorba süllyedünk és az emberek egy része ezt teljesen normálisnak tartja. Te melyik csoportba tartozol?

2021. márc. 4. 12:53
A kérdező szavazást indított:
Inkább a szabadság és vállalom a kockázatot, hogy meghalok a vírustól.
Inkább élek örökké állandó korlátozásokkal, szinte rabszolgaként.
40 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem lassan már mindenki az elsőre nyomna, főleg, hogy szinte veszélytelen vírus
2021. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
45%
Létezik egy harmadik opció is, a világon mindenhol lezárásokkal próbálják megállítani a vírust, hogy minél hamarabb teljesen végett lehessen venni ennek az állapotnak.
2021. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
58%
97% a túlélési arány. Amiatt a 3% miatt kell már 1 éve a 4 fal között élnie mindenkinek? Miért nem lehetne úgy csinálni, hogy aki fél meg akire veszélyes az otthon marad, de aki kockáztat, mert inkább a szabadságot választja, az meg élhetné szabadon az életét. Ez mindenkinek a saját döntése kéne, hogy legyen, hogy fél és bezárva marad, vagy kimegy a szabadba, és úgy él mint régen. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nem akarom a fiatalkoromat bezártságban leélni. Mit mesélek majd a fiatalkoromról, mire fogok emlékezni, arra, hogy bezárva ültem a lakásban, ahelyett, hogy élményeket szerezzek, bulizzak meg a barátaimmal legyek?! Tényleg már megfosztják az embert a szabadságától.
2021. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
50%

Esetleg harmadik opció, hogy nem meghalsz, hanem kiállsz valamilyen új világszemlélet mellett, amiben nem korrupt emberek lopják szét az összes pénzt, hanem felelősségteljes vezetők pl. az egészségügy fejlesztésébe fektetik, így a kórházak nem lesznek leterheltek.

Szerintem te sem halnál meg úgy szívesen, hogy a kórházba sem férsz be, hanem egyenesen visznek a tömegsírba.

2021. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%

"Mit mesélek majd a fiatalkoromról"


Nagymamám a második világháború alatt volt fiatal. Gondolj bele, hogy az akkori fiatalok hogyan hisztizhettek volna. Főleg akiket még deportáltak is.

Ez ahhoz képest kutyafüle.

2021. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
22%
5, de az csak pár évig tartott, ez meg örökre itt lesz. Azért van különbség.
2021. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%

Hat évig és utána jöttek a szovjetek. xD

De mindegy. Időközönként jönnek ilyen események, amik felforgatják mindenki életét, ez elkerülhetetlen és senki sem áll felette. Még mindig szerencsésebbek vagyunk, mintha egy világháborút kéne átélnünk. Ez a járvány is, mint a háború, a civilizációnk fejlődésével járó negatívum. És pont mi estünk bele. Felül lehet rajta emelkedni és próbálni kihozni belőle a legjobbat vagy lehet duzzogni, de az nem fog rajta változtatni.

2021. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
55%
Azért a jelenlegi messze nem elkerülhetetlen, van másik út is, de mégis ezt kell erőltetni. Ez ellen tehetünk is, nem csak birka módra tűrni kéne mindent
2021. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
71%
Oké, akkor tegyél és ne csak otthonról a szád/kezed járjon, hiszen te nem vagy birka.
2021. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
65%
Engem inkább vigyen el a vírus. Miért nem tud végre eltalálni?
2021. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!