Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz, hogy Viktor váálságstábo...

Igaz, hogy Viktor váálságstábot rendelt el a mai napon, és Magyarországon is 24 órás kijárási tilalom jön?

Figyelt kérdés
Hallottam ma egy ilyen pletykát. Igaz lehet?
2021. márc. 12. 18:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Link?
2021. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Biztos, hogy hamarosan be fogják vezetni az egész napos kijárási tilalmat, ahogy az egész EU-ban, és soha többé nem is fogják feloldani. Hogy ma volt-e szó róla, az más kérdés.
2021. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

#2


És aki oltva lesz?

2021. márc. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Aki oltva lesz, az is házi őrizetbe kerül, mert ki fognak találni egy (vagy több) olyan mutációt is, amire nem hatnak a jelenlegi vakcinák.
2021. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Első, hallottam, a két szép fülemmel, nem olvastam. Postán várakozva az előttem álló beszélt telefonon valakivel, és suttogott, de nekem meg jó a fülem. Azt mondta, valami minisztériumi ismerőse szólt neki, erről. Állítólag akkora a gebasz, mint tavasszal az olaszoknál, 24 órás kijárási tilalmat terveznek (csak bolt és gyógyszertár), előreláthatólag ápr 11-ig. Ha ő hazudott a telefonban, akkor most nem szándékosan én is, de ennyit hallottam.
2021. márc. 12. 19:08
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Az megvan, amikor tavaly ilyenkor mindenkinek volt legalább egy jól értesült belügyes ismerőse, aki megsúgta csak neki, hogy most már aztán tényleg lezárják Budapestet, meg jön az egész napos kijárási tilalom? Az ember az államtitkokat nem a postán sorban állva szokta eltelefonálni az ismerőseinek.
2021. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Így van,ahogy az utolsó írja.

Nekem is van ilyen ismerősöm.

Sok minden nem jött be.

Ettől függetlenül nem tartom kizártnak a szigorítást.

2021. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Plusz a legyőztük a vírust plakátok is ki voltak nyomtatva februárra.


Egyébként meg kell nézni a társadalmi dinamikát, ha ilyet bejelentenének, akkor az emberek elsöpörnék őket. Nem véletlenül puhították fel a múlt heti intézkedéseket sem. El kellene engedni ezt a hisztit.

2021. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

"És aki oltva lesz?"


A végcél a népességcsökkentés. Akit beoltanak az is csak évek múlva hullik el, addig meg őt is bezárják.

2021. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nincs meg, mert nem foglalkoztam különösebben tavasszal sem ezzel a járvány mizériával, most sem tudnék ilyesmiről, ha nem hallom meg véletlenül. De remélem igazatok lesz, és csak egy ostoba pletyka.
2021. márc. 12. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!