Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jelenleg bármi hivatalos...

Jelenleg bármi hivatalos ügyet akarsz intézni, egy telefonszámot adnak meg, (1818) ami miért nem müködik?

Figyelt kérdés

Okmányirodai, ügyfélkapus vagy bármi ilyen bürökratikus ügyed van ami miatt telefonálni szeretnél ezta számot tüntetik fel



De egyből azt mondja be a gépi hang hogy minden kezelő foglalt


ez reggel este meg éjjel is igy van(mint anno Gyurcsánynál)


Ennyit nyújt nekünk az állam ha ügyte akarunk intézni telefonon?

Amugy azért akartam teelfonálni mert nem sikerült online ügyfélkapura regisztrálnom


Na most akkor mia túróért fizetjük a sok százezer bürokratát?

El lehet ebben az országban intézni hivatalos ügyeket idegeskedés nélkül gyorsan?

Mert én nem ezt tapasztalom.



#ügyfélkapu #bürokrácia #a tököm tele van
2021. márc. 16. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Tehát a telefonszám működik. Csak nem elérhetőek az ügyintézők, mert foglaltak.

Te meg elkezdesz Gyurcsányozni.

Mennyi "bürokratát" fizetsz?


"El lehet ebben az országban intézni hivatalos ügyeket idegeskedés nélkül gyorsan"

Az ügytől függ és attól, hogy mennyire vagy idegeskedős típus, illetve, mennyire tudsz úgy bánni emberekkel, hogy ne bántsad meg őket. A kérdésből ítélve, esélyed nincs ilyenre, mert ha úgy mész ügyet intézni, hogy már eleve tele van a tököd, saját magadat hátráltatod.

2021. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neten keresztül félóra alatt kaptam időpontot.
2021. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be az a tuti.
2021. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!