Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megteheted most,hogy megint...

Megteheted most,hogy megint otthon maradsz ? A kamara ezt javasolja,de hivatalosan erről nem hallani. Hol van már a tavalyi lemez:Ha teheti maradjon otthon.

Figyelt kérdés
[link]

#vírushelyzet kezelése #és maradjunk otthon
2021. márc. 22. 19:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%
Gratulálok. Így kell rombolni az emberi kapcsolatokat. Ez a vírus örökké velünk fog maradni és érezni fogjuk a hatását. Így fogják minden emberi kapcsolatunkat tönkretenni és lerombolni. A vírus miatt hanyagoljuk barátainkat, szeretteinket, hobbijainkat és kb az eddigi életünket is. Eljött az idő, hogy egész életünkben hordjuk az egészségtelen maszkot, hisz szén-dioxidot lélegezni nem olyan király. De ha nem a maszk visz el minket akkor majd az oltások fognak évek mulva. Pontosítva: az oltások mellékhatásai amikről még mit sem tudunk hisz mi lettünk a tesztalanyok. Szép jövő elé nézünk srácok.
2021. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%

Mivel pénteken kirúgtak mint a szart...így igen.

Itthon vagyok a kislányommal.

2021. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Megtehetném, de nem teszem.
2021. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
Megtehetném, de nem fogom, ahogy tavaly ilyenkor se tettem. Ha mindenki nagy ívben tojna a korlátozásokra, már rég felszabadultunk volna.
2021. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%

Már tavaly tavasszal sem érdekelt ez az egész. Ugyanúgy kirándultam, túráztam, meg találkoztam haverokkal is mint járvány előtt. Most sincs másképp.

Egyedül, ami bosszant, hogy ismerősi körömben is egyre többen munkanélküliek, és sajnos nagyon nehezen találnak másik melót. Nem tudom mi lesz ennek a vége, de hogy sokáig nem mehet így az biztos.

2021. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Az a legborzasztóbb ebben,hogy nincs két egyforma emberi sors ebben a helyzetben.Mindenkinek mást hoz a helyzet.

Vannak akik nagyon jól járnak a vírushelyzettel,mintegy ennek a haszonélvezői lesznek,de lesznek-nem kevesen kárvallottjai is bőven.

Teljesen kettészakad végleg a társadalom ,ami azért tegyük hozzá eddig is elkezdődött,de most válik teljessé,ez a folyamat,persze ha életben maradunk.

2021. márc. 22. 19:34
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

Cégünk megteheti, hogy otthoni munkát alkalmazzon. Nálunk tilos bemenni, csak kivételes engedéllyel lehet. Emellett otthoni bútorokhoz kaptunk hozzájárulást és gyerekesek kaptak laptopot, nem használt pc-ket tanulás segítéshez, amikor ez elfogyott, kedvezményt használt pc vásárlásra, így i5ös 8. generációs gépet tudunk venni 40 ezer forintért 20 colos monitorral, billentyűzettel, egérrel.


Ez a fajta szerepvállalása a cégünknek szerintem egyedülálló. De örülnék, ha tévednék ezzel a kijelentéssel és minden cég, ahol megengedhető a home office, az meg is engedné. (nem úgy, mint a Samsung, ahol ez nem működik.)

2021. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

7./Nagyon örülök,hogy vannak ilyen "szociálisan érzékeny cégek"nálunk is,sokkal több kéne ezekből.

Ahol a Home office megoldható,ott ez el is várható,hogy ne kelljen bemenni.

Sajnos nagyon sok helyen ez nem megoldható.

/ipari termelő üzemek,üzletek,mezőgazdasági termelők,egészségügy,gyártóegységek,kutatási-fejlesztési részlegek/

2021. márc. 22. 19:42
 9/24 anonim ***** válasza:
43%
1, se nekem, se a férjemnek, se a lányunknak nem rombolt le egyetlen kapcsolatát sem a vírus. Talán mert valódi kapcsolatok...
2021. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem tehettem meg, ezután sem fogom tudni megtenni.
2021. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!