Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van-e bármi probléma azzal ha...

Van-e bármi probléma azzal ha igazolvány helyett vagy mellett ezt a jelvényt tesszük ki?

Figyelt kérdés

[link]


Jobb híján, ez lenne a jelvényünk, mivel ezen fel lehet tüntetni az azonosítót, így jobban látható lenne nem úgy mint az igazolványon.


Ezt lehet használni igazolvány kitűzése nélkül is vagy csak mellette vagy sehogy sem?



2021. márc. 28. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
téged milyen mentális betegséggel kezelnek?
2021. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Semmilyennel, szimplán nem akarom potyára megrendelni, ha aztán nem szabályos, így várom hozzá értők véleményét
2021. márc. 28. 21:58
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha kihagytam, és nem lenne értetődő Polgárőr jelvényről van szó, polgárőröknek
2021. márc. 28. 21:58
 4/10 anonim ***** válasza:

Én biztos nem használnék ilyet.Bár nem tudom milyen az alap jelvény de a gond az h igen megtévesztő tud lenni a képen linkelt.

Már pedig ha történik valami..és intézkedsz és utána a "kedves elkövető,meg a tanuk"azt mondják rendőrnek adtak ki magad..elég nehéz le vakarni.


Nem véletlen ,hogy a vagyonőr igazolvány is egy gagyi vajszínű valami.

2021. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nincs alap jelvényünk, igazolványunk van. Ha még azt is mondják hogy rendőrnek adtam ki magam, nem polgárőr feliratú jelvénnyel és nem polgárőr formaruhába tenném.


Plusz poén hogy ilyen jelvény van biztonsági őr verzióban is:

[link]

2021. ápr. 4. 12:37
 6/10 anonim válasza:

Az OPSZ, több alkalommal is kiadott nyilatkozatot, hogy nem engedi ezt a jelvényt használni a polgárőröknek.

Ez: [link] a hivatalos, egyedi jelvény.

Ez: [link] a hivatalos, általános, nem egyedi jelvény.

2021. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az általad küldött jelvény a régi igazolványon lévő azonosító szerinti kialakítású lehet vagy nem tudom, de a polgárőr azonosító a legrövidebb esetben is 6 számjegyő és betűt nem tartalmaz.


A 2. linken nem jelvény van hanem kitűző ami kompatibilis kutyanyelvvel, ettől még nem jelvény.

2021. ápr. 9. 16:22
 8/10 anonim válasza:

7.-re.


1.: Azon az kamu szám van, csak bemutató fotó.

2.: Igen kitűző, hogy ne a sorszámos jelvényed hord, hogy ne téphesse és vehesse el egy részeg vagy drogos.


A lényeg. Amit venni akarsz, az tilos az OPSZ-nál. PONT.


4.-oldal. 7. pont. [link]


SOK polgárőrnek nincs is semmi jelvénye.

2021. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ha kamu akkor megértem, de az Orna Gift ami gyártotta szerződésre a jelvényt már nem készít.


2.Abszurd.


Sok polgárőrnek igazolványa sincs, szóval amúgy nem is polgárőr.


Így van, ha nem lehet akkor téma lezárva.

2021. ápr. 9. 16:54
 10/10 A kérdező kommentje:
Illetve amit küldtél a régi polgárőr törvényre hivatkozik, az újban jelvényről nincs szó.
2021. ápr. 9. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!