Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mikorra oldjak...

Szerintetek mikorra oldjak fel az osszes korlatozast? mikorra jon el az az ido amikor nem kotelezo a maszk es a covid teszt sehol?

Figyelt kérdés

Vannak akik mondjak hogy most mar soha nem lesz olyan mint regen de szerintem ez nem fenntarthato allapot hosszu ideig. Gondoljunk bele hogy egy hires enekes koncertjen mennyi ember van osszetomorulve. Ezektol a jovoben mint tesztet kernek es maszkban kell lenni a koncerten akar 2030ban is?


Vagy egy ingyenes szabadteri rendezvenyen ezt hogy korlatozzak es ellenorzik?


Vagy a jovoben nem lesz semmi esemeny, nem lesz olimpia, VB es mas kisebb-nagyobb tradicionalis esemenyek ahol egymas nyakaban lihegtek az emberek?


A kocsmakban, barokban nem hordanak maszkot mert oda inni mennek. Elotte teszteltetni kell hogy bemenj a kocsmaba?


Mindenkit ugy sem lehet beoltani mert mindig szuletnek emberek, ezert folyamatosan kellene oltani az oltasra alkalmas embereket es ismetelni kell elvileg fel vagy 1 evente az egesz fold lakossagat.

Szegenyebb orszagokban meg alig haladnak az oltassal, azok akkor hogy jutnak el masik orszagba pl ha egy ottani tehetosebb ember elutazna de oltast nem kapott mert az orszagnak nincs eleg?


2021. márc. 29. 02:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, hallgasd meg, hogy mizu Kínába.

[link]

2021. márc. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
24%
Hollandiában csináltak egy fesztivált, tesztelve, hogy milyen ha most tartanak egyet, 1500 fővel, mindenkit előtte teszteltek, lehetett inni alkoholt, és nem szóltak ha nem vették fel a maszkot az emberek. De a napokban máshol is volt hasonló, talán Bécsben, ott már nagyobb létszámban, maszkkal. Amúgy májusban tuti lesz lazítás, úgy mint tavaly, de hogy mikor lesz vége az egésznek, az egy nagyon jó kérdés..talán az oltás- és oltás bizonyítvànyban lehet reménykedni, hogy változást hoz
2021. márc. 29. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a napnál is világosabb hogy 2 megoldás lenne


Az egyik, hogy bezár minden 2-3 hétre. Beleértve a sok retkes gyárat ahol 8 műszakban dolgozik 1500 ember, és reggel a céges buszokból úgy esnek ki az ajtón (egyik reggel annyira tele volt hogy haverom nem tudott felszállni !!! taxival kellett bemenni dolgozni)

Tök unalmas, hogy egy szaros papucsot nem vehet az ember a Hervisben, de ha valamelyik multiban találnak covidost akkor a műszakvezető kiadja, hogy 2 embert jelölhet meg a műszakból kontaktnak, mert a termelést nem lehet veszélyeztetni. Abból az egyik pont az lett jó arány nem?


Nem értem vakok a Vityáék vagy mi a fäsz?? Multin kívül más már nincs nyitva. Nyilván ott terjed a legjobban.



Másik meg hagyni szétterjedni, aki gyenge így járt és kész.


De ennek, hogy mindent bezárunk, de cserébe világelsők vagyunk halálozásba, aboszlút semmi értelme nincs

2021. márc. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Majd akkor amikor az emberek nagy része beadta a derekát.
2021. márc. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Azért nem lesz vége, mert covid nátha csak a kezdet. Orbán Viktor is megmondta amikor az első járvány kórház elkészült. "Sok ilyet akarok még látni, mert most a járványok korszaka jön". Egy két év nem nevezhető korszaknak. Az minimum egy évtized. Több tudós, és Bígéc is mondta hogy ennél sokkal durvább járványok jönnek majd. Ez a covid ez csak a korlátozásokra való szoktatás. Addig örüljünk amíg ez van és nem valami komoly amiben hullanak az emberek.
2021. márc. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Európa egyes országaiban valószínűleg nagyon későn vagy soha.

Európán kívülre kell költözni ha vissza akarjuk kapni az életünket gyorsan.

Európa kattant földrész lett. Európán kívül sehol (nagyon nagyon kevés helyen de ez mindegy) nincsenek tervek az oltatlanok ellen, hamar nyitni akarnak, és eleve kevésbé szigorú lezárásokat hoztak. Még a diktatórikusnak kikiáltott Oroszország is nyitottabb ma mint Európa.

Én elkezdtem tanulni az oroszt, utána jöhet a spanyol vagy a portugál (angol nyilván már megvan) és valahova csak elhúzhatok ebből a retkes szutyok Európából.

2021. márc. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Pedig a regi eletunknek bucsut mondhatunk, Kina megbszta a vilagot es ez meg csak a kezdtet. Vagy elfogadod, vagy nem a lenyegen nem valtoztat. Olyan vilag mar sose elsz mint elotte.
2021. márc. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
6.Én is így látom.Ha valami történik akkor tuti ,hogy itt Európában van mindig a legnagyobb szívás.Mintha szándékosan lenne xopatva állandóan.
2021. márc. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
#7 dehogynem. Akkor elmegyek Tristan da cunha szigetére. Nekem kell a régi életem bármi áron.
2021. márc. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Soha. Sőt, hamarosan jön az egész napos kijárási tilalom, amit szintén nem oldanak fel soha. Pont ez a soha nem látott diktatúra cél a vírushisztivel.
2021. márc. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!