Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Floridában rendeletben lett...

Floridában rendeletben lett megtiltva az oltási-útlevél használata, Európában (és persze Magyarországon) viszont vajon aratni fog a covidiktatúra?

Figyelt kérdés
A beoltottak és nem beoltottak hátrányos, diktatórikus megkülönböztetése, normális élettől ellehetetlenítése?
2021. ápr. 6. 16:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
9%

Aha, szóval még te is, aki másokat kioktat arról, hogy miért nem keresték meg maguknak a forrást, figyelmetlenségből rosszat írsz, de más meg kezdjen el nyomozgatni meg keresgélni és megbízható hírforrást találni, ami nem valami blikk-szerű vagy konteós oldal, mert ugyebár ismernie kell mindenkinek az összes amerikai oldalt, hogy mennyire megbízható. Logikus....

"nem egy scientific kerdes" Ohh, nem beszélni magyarul? De kioktatni másokat?

"kvantitativ antitest teszt" Miről beszélsz? Mikor adnak oltási igazolást vagy akármilyen igazolást, útlevelet egy antitest teszt eredménye után? És még te írogatsz "médiából felszedett" tudásról... Annyit talán még értesz magyarul, hogy bagoly mondja verébnek...

2021. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
49%

Nos, mivel Miami Florida allamban talalhato, barmelyik keresoszo validnak szamit, mivel en a Miami-t hasznaltam es (mint kiderult tevesen) felteteleztem, hogy alap foldrajzi ismereteid vannak, ezert azt irtam. Udvariassagbol figyelmetlensegnek neveztem, mivel nem akartam ramutatni az amugy nyilvanvalora, hogy ezt magadtol is tudnod illene, de orulok, hogy talaltal valamit amibe belekothetsz. Arra probaltam utalni, hogy a kerdesben le van irva az allam neve, tehat minden adott volt szamodra, hogy utananezz, amennyiben tenyleg az erdeklodes vezetett volna...

Ketnyelvueknel elofordul idonkent a kevert szohasznalat, de ismet kifejeznem abbeli oromomet, hogy sikerult belekotnod valamibe...es meg te kifogalsoltad, hogy kotekedesnek neveztem, amit csinaltal...

Magyarorszagon peldaul kaphatsz antitest teszten alapulo "vedettsegi" igazolvanyt. Vakcinaciot kovetoen pedig, amennyiben valaki szeretne meggyozodni arrol, hogy egyaltalan mukodott-e valamilyen szinten nala a vakcina szinten szerologiat csinalnak, mert az a legegyszerubb, de onmagaban tovabbra sem mond semmit az immunologiai ertelemben vett vedettsegrol. Vakcinafejlesztes soran szinten ez az elso dolog, amit mernek, bar normal esetben nem allnak meg ennel a pontnal.

Megjegyzes: Miutan sajat magad ismerted be, hogy keptelen vagy a forraskutatasra, ellenben utolso hozzaszolasodban prezentaltad vegtelen primitivsegedet az esetleges tovabbi felveteseidre nem reagalok.

2021. ápr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
56%

Tényleg a kérdező feladata lenne a forrás megemlítése.


Nem hiába vana kpnyvek végén is ott a hivatkozások rész.

2021. ápr. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem az volt ám a kérdés, hogy miaimi melyik államban van. Ezzel az erővel Panama city-re is kereshetnék mert az is ott van és nem igazán tartom valószínűnek, hogy megtalálnám azt, amit a kérdező állít. "magadtól is tudnod kellene" :DD Szóval te hülyeséget írsz, de másnak tudnia kell és mindenki keresgéljen forrást magának ha kíváncsi arra, hogy a kérdező vajon az ujjából szopta amit állít, vagy valóban úgy van.

Téged se az eszedért vagy a következetességedért szeretnek :)

Ja és Magyaro-on nem kaphatsz antitesten alapuló védettségi bizonyítványt. Szóval már megint hülyeséget írsz. Szerintem hagyd abba, mert csak még nagyobb hülyét csinálsz magadból. Nem adnak antitest tesztre védettségi igazolványt. Akkor adnak, ha valaki bizonyítottan covidos volt, vagy ha oltást kapott.

Azon nem csodálkozom, hogy már előre leírtad, hogy nem fogsz reagálni, mert tudtad, hogy hülyeségeket írsz :)

2021. ápr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!