Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha én munka közben elmennék...

Ha én munka közben elmennék hamburgerezni igen nagy baj lenne (mozdonyvezető), de nekik lehet, sőt kiállnak mellettük, ez most társadalmilag így igazságos vagy az ellenállás jele?

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 8. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Idióta, ahogy a spicli haverod is!


EBÉD IDŐ!!! Jó reggelt!


Gondolom kértek engedélyt...te ott elvezetgeted a klímás IC-t, a mentősök, akik sürgős, talán intenzív ellátást is nyújtanak, hadd engedjék márcmeg maguknak 2 perc rendelést...


MI VAN AZOKKAL, akik cukrosak, és kell enniük?

2021. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugye viccelsz. 32 évig vezettem mozdonyt és igen, elmentem sokszor kaját venni, kávézni, stb. Elárulom, sokszor meg is ágyaztam a mozdonyon.
2021. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Sok drogos.
2021. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Örülj hogy van munkád.pár év és az MI elvezeti a kötött pályán közlekedő vonatot.

Egyébként nyilván munkakör függő hogy mi fér bele egy műszakba.biztosan van pihenőidőd neked is.a mentősök sem mentés közben mentek kajálni abban biztos lehetsz.

2021. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Kérfező, ismered Moldova György remek könyvét? Akit a mozdony füstje megcsapott címmel...

Abban volt egy örökérvényű sorrend...

H@lye, h@lyébb, legh@lyébb, ...., ...., vasutas! A másik két foglalkozást most ne bántsuk...

2021. ápr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 hollófernyiges ***** válasza:
77%
Ne etessétek a trollt.
2021. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy fent ülhetsz, nem is keresel rosszul és ülj rá a szádra!
2021. ápr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Te mozdonyvezető vagy, tehát a vezetsz egy vonatot. Hamburgeres pedig nincs minden állomás 5 méteres körzetében, mérgesek lennének rád az utasok amiért ezért képes voltál megállni.

Ők mentősök, akik a szünetük alatt álltak meg enni. Nem várt rájuk senki, nem siettek sehová.

2021. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kissé provokatív a kérdés.

De a kérdésedre válaszolva: Amikor vonaton utaztam, volt, hogy egy állomáson néhány percet állt a szerelvény, és a mozdonyvezető leszállt, bement a helyi restibe, és ivott egy kávét. Semmi baj ezzel. Időben indult tovább.

A mentősök nem vittek beteget, a mentőállomásra tartottak, és 1 perc 51 másodpercre megálltak hamburgert vásárolni, majd rögtön indultak tovább.

Ha mondjuk éppen beteget vittek volna a kórházba, és akkor teszik ezt (ami nem életszerű), az nagy gáz lenne. Ha Te üres időben (pl. várakozni kell a továbbindulásra), amikor van rá idő, vásárolsz hamburgert, vagy bármi mást (nem alkoholt), de közben tudod tartani menetidőt, akkor minden rendben. Ha egy mozdonyvezetőt b@sztatnának a semmiért, én akkor is fölháborodnék.

Tudjuk, hogy óriási nyomás van az egészségügyi dolgozókon, erejükön felül kell teljesíteniük, nem emberséges olyan dologért bántani őket, ami létszükséglet - evés.

2021. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

8-as,

"mérgesek lennének rád az utasok amiért ezért képes voltál megállni."


nem is erről van szó, hanem arról, hogy minek kínlódik itt ezzel a kérdéssel, amikor nekik ugyanúgy van / adódik munkaközi szünet...


(Pl. Fonyód, Rendőrségi Étterem az állomás mellett - láss csodát, vasutasok is esznek ám!)

2021. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!