Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vezetik valahol a statisztikát...

Vezetik valahol a statisztikát, hogy az oltások után kik halnak meg többen, a beoltottak vagy a beoltatlanok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 21:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
36%
Megjöttek a fideszesek.
2021. ápr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
28%
Hol vannak? :)
2021. ápr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
64%
Igen, vezetik a statisztikat ... statisztikailag minden rendben ... megnyugodtal? :)))
2021. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
25%
Biztos vezetik, amikor kórházban volt ismerősöm amikor bemagyarázta magának, hogy 70 a szaturációja , és ilyen vírushívő... na mindegy, ott mondták, hogy volt aki beoltotta magát aztán került be a kórházba, eleve vírusok nem léteznek, na mindegy.. rám is rámfogták, hogy úgynevezett "kovidos" vagyok, de 1950 óta létezik koronavírus, na mindegy egyszerű lázra meg , hogy nem annyira éreztem az ízeket valami pcr teszt ( eleve teszt, hát nonszensz ) azt írta pozitív vagyok. Én? Aki nem hisz benne? Ezek rám akartak ijeszteni.. karanténnal is. Na mindegy lényeg, hogy biztos jegyzik.
2021. ápr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
22%

Valószínűleg "kicsit" nagyobb visszhangja lenne, ha az oltottaknak csak a tizede is meghalna csak és kizárólag az oltás miatt. És most itt lehet orbánozni, fideszezni meg magyaergészségügyezni, de mivel nem csak nálunk oltanak, és máshol is sokkal kisebb veszélynek tekintik az oltást, mint a betegséget, így fölösleges.

De egy biztos: akár be vagy oltva, akár nem, 100%, hogy meg fogsz halni.


"1950 óta létezik koronavírus"


Valószínűleg nagyon rosszul dolgozod fel az információkat, és/vagy nem olvastad el rendesen a rendelkezésedre álló információt. A koronavírusokat először tényleg az 50-es években azonosították, de akár 10 000 évvel ezelőtt is létezhettek már. A koronavírus egy összefoglaló neve egy bizonyos vírusfajtának. Koronavírus volt többek közt a SARS (~2010 körül) és a MERS is. Csak épp van, aki csak és kizárólag a mostani, SARS-CoV-2 vírust hívja "a" koronavírusnak - hibásan.

Gondolom az írásod többi része is ilyen félinformációkra épül.

2021. ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

#16 vagyok


#17 az élet iskolájában tanultam. Nekem te ne, jó! Te ne!

2021. ápr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%
Miert ne engednenek be 9es? Az oltas onkentes, jelenleg meg nem is teheto kotelezove, mivel csak atmeneti, veszhelyzeti engedelye van. Ha a munkahelyeden barmi mast allitanak, vagy nyomast probalnak gyakorolni rad barmilyen modon az torvenytelen, amiert munkaugyi pert indithatsz.
2021. ápr. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%

#19 Nem hiszem hogy tanár lenne a #9-es, inkább valamilyen más dolgozó egy iskolában. tanár nem lehet ennyire hülye, mert hónapok óta erről van szó az iskolákban hogy semmi nem kötelező de igen-igen ajánlott annak aki szeretné elkerülni a fertőzés következményeit.

A tesztek sem voltak kötelezőek, csak ajánlottak.

2021. ápr. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Valahol biztos, de mi nem fogjuk látni.


Amúgy az a fő gond, hogy járvány közepén oltunk. Pl influenza oltást sem adnak januárban. Itt meg elkapod, 3 nap múlva simán ráoltanak, esetleg oltás után egy héttel kapod el és kész is a baj.

2021. ápr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
21%

"az élet iskolájában tanultam. Nekem te ne, jó! Te ne!"


Igen, mindjárt gondoltam. Nem is néztem ki belőled rendes iskolát.


"Amúgy az a fő gond, hogy járvány közepén oltunk. "


Hát... jelen helyzetben "kissé" nehéz lett volna előtte...

2021. ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!