Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon miért is kell...

Magyarországon miért is kell fizetni a covid tesztelésért, amikor a környező országokban ingyenes?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nincstelen a vezér.
2021. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Még nem találták ki a koncepciót, hogy az ingyenes tesztekből hogyan tudnának közpénz milliárdokat zsebre tenni, amint az megvan, jöhet az ingyenes tesztelés Magyarországon is.
2021. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Mert kinek is a tulajdona már a legtöbb labor?!

Ezért kell a viszonylag magas hatósági ár is...a vezér & barátai ezt már időben kitalálták.

2021. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a háziorvos jelent be tesztelni téged, akkor ingyenes (2-3 nap az első email után).

Máshol/máshogy fizetni kell érte. (Az egyszerű gyors teszt ami a patikában kapható 70%-ban megbízhatatlan) az puszta pénzkidobás (Covid-os voltam, negatívat mutatott, pedig tüneteim voltak, ezután felvettem a kapcsolatot a háziorvossal és Ferihegyi tesztbusznál végül pozitív lettem (10 percet kellett várni az eredményre kb).

2021. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
#4 ez szép és jó, működik is, ha beteg vagy. De engem pl miután családtag miatt voltam karanténban, teszt nélkül eresztettek volna rá a munkahelyre, ha a munkahelyem nem fizette volna a tesztet. Ha elkaptam volna simán befertőztem volna jó pár embert a cégnél, ha a kormányon múlik.
2021. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 Nálunk ez úgy volt, hogy a háziorvos a teljes család számára kérte a tesztet, mert úgy írtunk email-t, feleségemnek nem volt tünete, se a gyerekeknek, de mivel kontaktok voltak mindenkinek adott időpontot, elmentünk, leteszteltek, mindenki pozitív lett, 10 nap karantén, majd 3 tünet mentes nap kellett ahhoz hogy újra dolgozni mehessünk. Viszont mi húsvétot is itthon töltöttük, így mi 3 hétig voltunk karanténban.


Bár tény, ha nem vagy beteg, nincsenek tüneteid a tesztelés gondolata sem merül fel, pedig ott lehet a vírus. Több ismerősöm is tünet mentesen átesett rajta, nálunk is csak egy 2 napig tartó hőemelkedés és egy-két köhintéssel járt.

2021. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazért amiért a KÖTELEZÖEN VISELT SZÁJMASZKOKRA 27%-os ÁFA van! Ötlet?
2021. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na de vajon a felcsúti Ramszesz mivel tudná megindokolni?

Kimész a szlovákokhoz, Ausztriába, Németo.-ba, mehetsz ingyen tesztelni egy csomó helyen, nem kell háziorvos hozzá.

2021. ápr. 12. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!