Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mai USA-ban egy fehér bőrű...

Mai USA-ban egy fehér bőrű egyetemi tanár, professzor hogyan vizsgáztat egy fekete bőrű diákot?

Figyelt kérdés
Ha nem tud semmit a diák, akkor a fehér tanár megbuktathatja? Vagy ha ilyet tenne, akkor egyből kivágják az egyetemről? Vagy automatikusan minden színes bőrűt átengednek, máskülönben egyből ráfogják a tanárra, hogy rasszista? Szerintetek hogy van ez így a politikai korrektség és a BLM delelőjén?

2021. ápr. 22. 12:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

1: messze nem jutott túl rajta.... SŐT!


Visszamenőlegesen is ügyeket kreálnak, és díjakat vesznek vissza...


Lsd. minapi eset: [link]

2021. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanúgy mint bárki mást.
2021. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

1: Hogy jön ide a vidéki meg a szakmunkás???? Te aztán nagyon okos lehetsz, ha szerinted a vidéki és a szakmunkás pejoratív, negatív jelző.

És egyáltalán nem jutottak túl ezen. Sőt, az utóbbi 1-2 évben lángolt fel csak igazán újra.

2021. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%

4.


Onnantól kezdve, hogy valaki azzal vagdalkózik, hogy rasszista stb, kár vele foglalkozni.

Szinte 100%, hogy idiótaval van dolgod.

Ahogy most is.

2021. ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%

bájos az 1-es... rasszizmussal dobálózik, holott ő is ugyanezt csinálja, csak nem bőrszín, hanem lakhely/végzettség alapon.


:-DDDDD

2021. ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%

6.


Igen, erről beszélek, hogy rettentő korlátoltak általában az ilyenek:D

2021. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
a blm nem errol szol, es ezt te is tudod, a kerdesed szimpla provokacio. nyilvan ugyan ugy vizsgaztatja mint a tobbieket, ha nem tud semmit, meg fogja buktatni, ha tud mindent, atengedi.
2021. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
Hmm.. hogy lehet valaki rasszista lakhely/végzettség alapon... mi köze a rassznak a lakhelyhez meg a végzettséghez... Nem értem miről beszél az 1es, de tuti, hogy a 6os nem tudja mi az a rasszizmus ha képes volt leírni olyat, hogy valaki lakhely/végzettség alapon rasszista :DD
2021. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Az a jó a beszélgetésünkben gyerekek, hogy ellentétben veletek én éltem kinn. Jártam egyetemre kinn és pontosan elmeséltem az ezzel kapcsolatos véleményemet. 1-es voltam, rasszista utolsó gyökerek.
2021. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

9.


Persze, hogy nem érted.

Ez intelligencia kérdése.

2021. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!