Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Sinpharm vakcinája nemzetköz...

A Sinpharm vakcinája nemzetközileg elfogadott/az lesz?

Figyelt kérdés

Kaptam lehetőséget a Sinopharm oltásra, és szívesen beoltatnám magamat, viszont nem vagyok benne biztos, hogy ezt pl. külföldre utazásra lehet-e majd "használni". Az orvos ismerőseim és a háziorvos is azt mondta hogy amúgy teljesen rendben van, ilyen szempontból egyáltalán nem félek.

Valakinek esetleg van valami információja vagy tudta arról, hogy Sinopharm vakcinával fogok-e majd tudni külföldre utazni?

A az oltás- illetve vírus- tagadók/szkeptikusok kérem mellőzzék a válaszadást. Előre is köszönöm.



2021. ápr. 22. 20:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is emiatt tartottam tőle. Hétfőn megkapom. Igazából elég nyomorultul éreztem magam az utóbbi időben, hogy még nem kaptam meg, így nem is gondolkodtam rajta. Egyébként már vannak akik bejelentették,hogy fogadnak vele. Valószínűleg ezt elég sokan követni fogják. Így is rosszul áll a turizmus, szerintem ebben a helyzetben nem szabad válogatni, fogadni kell akit csak lehet. De ez az én személyes véleményem.
2021. ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!