Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A koronavírus-járvány legnagyo...

A koronavírus-járvány legnagyobb tanulsága, hogy az emberi hülyeség határtalan?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a végtelen összeeskúvés-elméletre első sorban.

2021. ápr. 23. 14:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Részben
Nem
41 szavazat
1 2
 1/11 mindentudó99 ***** válasza:
53%
A vírustagadóktól nincs rosszabb . De sok ilyen hullik a nép.körülötte is. És képes mondani á én nem hiszek benne.
2021. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Igen, egyetértek veled, kérdező.

Viszont ők fognak kiszelektálódni.

2021. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Megvan a bizonyitek! :) Van az a mondas, hogy az igazsag mindig a tuloldalon van ... igen am, de a gombnek nincsenek oldalai ... tehat itt a bizonyitek, hogy lapos a Fold :)))
2021. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Ez eddig sem volt titok
2021. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Ja ők fognak szelektálódni, majd pont azok akik el se kapják vagy ha el is akkor is megse érzik mert erősek. Az ilyen hilladékok fognak akiknek egy nátha ellen oltás kell. Amúgy meg pont az van amit megjósoltak, nem ?
2021. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Amikor rájössz hogy minden amit megjosoltak az "osszeeskuves ellenesek" 1 éve, valósággá vált...
2021. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

5-ös, 6-os, teljesen igazuk van. Én se voltam beteg, 2-3 évente, ha vagyok, és nem kérem az oltást. Épp azért, mert nem akarok beteg lenni.

Pontosan, nem a nem létező járványtól kéne félni, hanem az emberi hülyeségtől. De, ugyebár, a saját baromságától senki se tart, és ahogy elnézem, másokétól se. Az viszont jó, hogy egyre több embernek nyílik ki a szeme, mire is megy ki az egész. De sajnos még nem elég soknak.

2021. ápr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Egyértelműen. Nem gondoltam volna, hogy ennyi hülye van, aki képes bevenni ezt a rendkívül átlátszó és ellentmondásokkal teli mesét.
2021. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Azok hullanak ki, akik eddigi életükben semmifajta biológiát, élettant, vagy felsőbb szintű tananyagokat még csak nem is láttak. Mert nekik ez idegen, bonyolult kód. Akik alacsonyabb iskolázottságúak, azok ismeretihez közelebb állnak a konteók, ezért azt képesek befogadni.

Úgyhogy igen, többségében IQ szelekció folyik, amivel nincs probléma, ráfért az emberiségre... A "járulékos áldozatok" viszont megbocsájthatatlanok, akik ugyan tisztában vannak a helyzettel, de ez ilyen IQ huszár kőműves megfertőzi. Vagy pl a gyerekek, olthatatlan krónikus betegek, akik ezek miatt halnak meg.

2021. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A mainstream médiánál nincs rosszabb, ami azt sujkolja a sok birka fejébe, (mint amilyen az egyes is) hogy ha valaki bármiben is kételkedik, vagy csak kérdéseket mer megfogalmazni, s nem ül fel az M1 hülyeségeire az rögtön konteó hívő, meg vírustagadó lesz. Sokkal károsabb ez a hozzáállás bármilyen konteó hívőségnél. De Orbániában már semmi se meglepő.
2021. okt. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!