Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez a hír valós, vagy kitalált?...

Ez a hír valós, vagy kitalált? Megbízható a pfizer?

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 25. 00:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
Nem valós.
2021. ápr. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 scamdemic ***** válasza:
77%

Sajnos így működik a világ. Udo Ulfkotte jut róla eszembe, itt egy könyve:

[link]

Vajon miért kellett meghalnia 2017-ben?

2021. ápr. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Persze, hogy igaz. De szegény 1-es hadd dolgozzon meg a pénzéért. Egy bérkommentelő teljesítményét mérik.
2021. ápr. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Molyember ***** válasza:
49%
Azt azért tegyük hozzá, hogy egy évtizeddel ezelőtt történt. Egyébként egyre inkább drukkolok az oltásellenes, "természetes gyógymódokat" támogató (azért megnéznék egy "természetes" vakbélműtétet, vagy kemoterápiát, igaz, megdögleni teljesen természetes, és nincs utóhatása) embereknek, hátha jut végre nekem is normális oltás, mert már a tököm tele van a kormány kínai szarjával. Arról régen letettem, hogy konteósokat győzködjek, már az se érdekel, ha csinálnak még tíz hullámot, csak én legyek védve.
2021. ápr. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha eddig megcsinálták most is megcsinálják.
2021. ápr. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Fsms ***** válasza:
82%

A hír valós, de 2010-Ben történt. Az embert elítélték. Mivel a gyógyszerek sok fázisú kísérleteken mennek át ezért olyan gyógyszer nem került ki, ami életet veszélyeztetett volna.

Amiben csalt az fájdalom csillapító, antidepresszáns tesztelés. De nem csak a pfizer volt érintett, hanem más gyártók is. Ha megolvasod megérted.


[link]

2021. ápr. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
Megbízhatónak megbízható, ennél a legmagasabb a nyúvadásszám.
2021. ápr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

A lehető legmegbízhatóbb a pájszer ótás:


[link]

[link]

[link]

[link]

2021. ápr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 kretens ***** válasza:
74%
Szóval a megbizható oltások.Amikor valaki oltatni megy magát azon a papiron ahol aláirja szerepel hogy az oltást saját döntése alapján önként kérte és utólag semmilyen felelősséget nem vállalnak az esetleges egészségkárosodások és mellékhatásokért.Nos nemrég szeretett Orbán vezérünk felsorolta hogy akinek nincs oltás igazolványa milyen szolgáltatásokat nem vehet igénybe mozi múzeum edzőterem strand stb stb.Persze ez nem csak nálunk hanem lassan az egész világon igy lesz vagyis a totális diktatúra és disztópia ami az emberi jogokat illeti.Éjjel nappal sulykolják a vakcinák szükségességét ami szinte már egy új vallássá nőtte ki magát.Van pár dolog amit nem értek.Például az oltás előtt mindenkinek miért nem csinálnak ingyen ellenanyag vizsgálatot?Nekem 14-ezer az ellenanyagom tehát annyira magas hogy felesleges beoltatnom magam mert tavaly már át estem rajt és tud védekezni a szervezetem.Jelenleg úgy néz ki hogy az ország lakósságának a fele hajlandó beoltatni magát.Nos a másik fele akik nem szeretnék oltatni magát azok ki lesznek közösitve mindenből?Kötelezővé fogják tenni az oltást?Bár ebben az esetben felelősséget is kell akkor vállalni érte.Sokan nem is tudják vagy nincs konkrét tünete hogy van valamilyen alapbetegsége meg úgy álltalába az emberek többsége nem jár szűrésvizsgálatokra és az oltás előtt sem vizsgáltatnak ki senkit pedig állitólag minden élet számit.Nyilvánvaló tény hogy azok az oltások amiket gyerekkorunkban kaptunk azokat előtte öt tiz éves vizsgálat és tesztelés előzte meg viszont a covid oltásokat még egy év se.Megmondom őszintén nekem az a véleményem hogy itt lassú hozzászoktatás folyik a szabadságjogaink folyamatos korlátozásához hogy később már nem is fogunk csodálkozni ha nem lesznek jogaink csak kötelességeink persze nem csak nálunk hanem az egész világon.Bármit ránk fognak tudni erőszakolni.A vége az lesz hogy jó birkaként simán elfogadjuk majd a bőrünk alá ültetett chip-et ami nem lesz más mint a FENEVAD BÉLYEGE.
2021. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Úgy van 9-es!Én is így látom sajnos de azért reménykedek hogy mégsem lesz így
2021. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!