Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A dohányosokat, gyors éttermi...

A dohányosokat, gyors éttermi kajákat zabálókat ennyi erővel miért nem diszkriminálják? (Tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Pont ezek az emberek tekintenek már-már egy gyilkosra arra az emberre, aki nem oltatja be magát. Akkor ennyi erővel őket is felelősségre lehetne vonni, amiért fújja a másikra a füstöt, az egészségtelen életmódja miatt pedig le terheli az eü-t. Vagy ez rendben van? Kérem szépen, ez nem képmutatás?
2021. ápr. 27. 06:56
 91/139 anonim ***** válasza:

#90


A busz az kell. Viszi az embereket ide-oda dolgozni hogy menjen a munka.


Az úszoda meg szerintem több mint tökéletes gócpont lenne. Több ezer ember egy nedves helyen egy olyan járványnál amiben a vírus szereti az ilyet:D

2021. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/139 A kérdező kommentje:
91. Elvileg betegen nem megy az ember sportolni, ha annyira rosszul érzi magát. Ésszerű magyarázat még mindig nem érkezett, egy áruház is ugyanúgy lehet ennyi erővel gócpont, nem tudom mi alapján kell bármit is akkor lezárni, eléggé a fejétől bűzlik a hal. Pont a lényegre tértél rá, a buszon, a munkahelyen a közértben is ugyanúgy terjed bármilyen vírus, ezek a kivételek csak azért vannak, hogy a vállalkozásokat tönkretegyék. Szomorú, ha ezt magyarázni kell. Tudom, konteó ez is.
2021. ápr. 27. 17:08
 93/139 anonim ***** válasza:
55%

" Ha egy 1500 négyzetméteres uszodában jobban fertőz a vírus, mint egy kb 20 négyzetméternyi buszon, akkor valóban nincs miről beszélni"

Hányszor kell még leírni, mire felfogod? Hogy egy uszoda be van zárva, a buszok meg közlekednek, az MÉG MINDIG NEM AZT JELENTI, hogy buszon ne lehetne fertőzni. Csak épp előbbi nem létszükséglet, utóbbi igen.

És nem kéne hozzá egyetem hogy felfogja az ember, hogy egy amúgy is fertőzésveszélyes helyzetet nem kéne azzal is tetézni, hogy olyan helyeken is szabadon fertőzzék egymást az emberek, ami nem létszükséglet.

2021. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/139 anonim ***** válasza:
27%
93.Mert a terasz az létszükséglet nem?
2021. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/139 A kérdező kommentje:
A boltban, buszon napi hány ember fordul meg? A felfogó képességeddel esetleg neked van bajod. Téged aztán jól bepánikoltatott a média. Nem értem, ha oltva vagy, mitől tartasz? Mindenhol azt mondják, hogy az egyént védi, akkor nem értem ezt az ellenségeskedést.
2021. ápr. 27. 17:24
 96/139 A kérdező kommentje:
94. Ja, hát az meg a másik. Vedelni a piát azt lehet, de egy edzőterembe ne mehess el.
2021. ápr. 27. 17:25
 97/139 anonim ***** válasza:
54%

#94


Eddig azért sírt a szátok hogy jaaj nincs terasz. Most meg majd ezzel fogtok példálózni?:D

2021. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/139 anonim ***** válasza:
55%

"A boltban, buszon napi hány ember fordul meg? "

Tényleg nem bírod felfogni, hogy ami létszükséglet, azt nem lehet bezárni?

2021. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/139 A kérdező kommentje:
97. Idézd, ahol bárki is sírt a terasz miatt. Tudod idézni a kommentelőt?
2021. ápr. 27. 17:33
 100/139 anonim ***** válasza:
44%
97.Én nem sírtam érte.Életemben 2x voltam étterembe,engem nem izgat.
2021. ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!