Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van-e olyan független hírportá...

Van-e olyan független hírportál, amely nélkülözi a politikai színezetet, és nem hajlik egyik oldal felé sem?

Figyelt kérdés
Szeretnék többet megtudni a világról hírekben, viszont nem akarok befolyásolás alá esni. Nem szeretném ha bármelyik oldal is mosná a fejem, így viszonylag független hírportál érdekelne. Egy olyan ami nem a politikára, a politikai érdekekre, a magyarságra, hanem tényleg az objektivításra koncentrál.
2010. aug. 22. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
kuruc.info :)
2010. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt te sem gondoltad komolyan?
2010. aug. 22. 20:08
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

A kurucz infó se nem független, se nem hiteles!

Egyébként ilyen hírportál nincsen.

A legokosabb,ha több portált is megnézel,és akkor leszűrheted,hogy mi lehet az igaz.

2010. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

20:09: én is így tekintek a kuruc.info-ra.

DE! Nem azért, mert a másik oldalhoz tartozok, vagy máshová.

Szeretnék értelmes emberektől olvasni híreket, cikkeket a nagyvilágról, történelemről stb.

Unom azt, hogy mindenki kommunistának, nácinak, zsidónak, hazaárulónak tart, azért mert nem hiszek az összeesküvésekben, a zsidók világraszóló terveikben, a zeitgeist-ben, stb. és azt merem mondani, hogy az ember az ember, embert kell vizsgálni nem nemzetet, nem hitet, nem származást, nem a politikai nézetet.

Sok mindent elolvastam, megnéztem (kuruc, zeitgeist, ilyen olyan ideológiák, összeesküvések, eszmék), viszont még mindig ott vagyok, hogy nem szeretnék semmi ilyen ideológiát beszívni.

Én mindezektől próbálok elhatárolódni, viszont sajnos nagyon kevés ilyen ember van. Úgy érzem egyedül vagyok.

2010. aug. 22. 20:16
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


A publicisztika rovat az értelemszerűen saját véleményt tükröz, de a többi az próbál pártatlan és hiteles lenni. Szerintem sikeresen.

2010. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne, ha történelemről nem politikai portálokról olvasnál :) A nagyvilág téma... talán a kitekinto.hu -t tudnám ajánlani, elég színvonalas viszonylag kisebb, külpolitikával foglalkozó híroldal.
2010. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs. Olvass el több mindent, amit még emberileg, fogalmazásilag elfogadhatónak tartasz, és alakítsd ki a saját véleményedet! Senki se objektív és független, te sem vagy az, úgy hogy mástól se várd, mert ilyen nincs.
2010. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kuruc.info egy hiánypótló oldal. Az rágalom, hogy nem hiteles. Ezt könnyű mondani, nehezebb olyan cikkeket linkelni, amiben hazudtak...
2010. aug. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A te olvasatod szerinti független hírportál nem létezik.

Ez olyan, mint ha pl. egy adott nemzet állampolgáraként a nemzet mellett állók és a nemzetellenesek harcában azt mondanád, hogy sehova nem állsz, azaz tulajdonképpen semmi közöd az adott nemzethez.

Amúgy meg ha attól félsz, hogy befolyásolás alá kerülsz, akkor ne olvass semmit. Aki tud gondolkodni, akinek van meggyőződése, hite, azt elég nehéz befolyásolni. Ezt hívják önálló gondolkodásnak. Ha neked ez meg van, akkor bármit elolvashatsz, mert tudsz szelektálni, csak nem árt minden információt és annak hátterét leellenőrizni...2x is.

2010. aug. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!