Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A nácikhaza. Blogspot.hu...

A nácikhaza. Blogspot.hu komolyan cigányok szerkesztik vagy csak poén oldal?

Figyelt kérdés
véletlenül rátévedtem és nem hittem el, hogy ilyen létezik.
2010. okt. 7. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:
poén.
2010. okt. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg poén, mert ennyire írástudatlan nem lehet egy cigány. Vagyis lehetni épp lehet, de az nem szerkeszt weblapot. Ha annyi nem ragadt rá hogy írni megtanuljon sztem mást sem tud megtanulni.
2010. okt. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem poén, mert balogh artúr máshol is publikál, komoly oldalakon és hasonló stílusban. inkább provokáció. de igen, így írnak, nézz körbe pl myvipen stb.
2010. okt. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 FCsForever ***** válasza:
Nyilván csak poén. Nácik rég nem léteznek. Inkább a Talmud imádóit kéne örökre kiutasítani végre ebből az egész Világegyetemből, nem pedig az ártatlan gójokat...
2010. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sztem színtiszta provokáció! Nem tartom poénosnak! de az biztos, hogy valszeg ezt nem cigányok szerkesztik, mert egyik pillanatban ismerik a helyesírási szabályokat, másikban nem!

Meg nagyon gyanús, hogy a kuruc.info mindig hivatkozik rá és olyan reklámszagú az egész dolog!

2010. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!