Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Dolgozni mehetek az étterembe,...

Dolgozni mehetek az étterembe, de vacsorázni nem? Mi ennek az értelme?

Figyelt kérdés

Nem vagyok beoltva, de dolgozhatok pincérként. Kiszolgálhatom az oltott vendégeket, barátokat.

A szabadnapomon viszont nem mehetek be az étterembe az oltott barátommal, akit előző nap én szolgáltam ki, mert nem vagyok beoltva... :)



2021. máj. 4. 10:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
62%
Ja az elfogadott hogy oltass és ennyi.Értem,🆗 😃
2021. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
66%

Dolgozni lehet, szórakozni nem.

Én például végig dolgoztam tavaly óta egy olyan raktárban ami tömve van emberekkel, de sátrazni egyedül nem mehettem el a kempingbe 🤯

Buszon munkába nem fertőz a vírus, a vírus csak azt nézi, ha szórakozni vagy kikapcsolódni akarsz

2021. máj. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%

Hát igen. Oltatlanként nem vehetek ki egy apartmant vagy kis vendégházat "távol a világ zajától", ha mondjuk elmennénk a hegyekbe túrázni a gyerekeimmel (nekünk túl messze van ahhoz, hogy reggel menjünk, este jöjjünk). Pedig már régóta tervezzük. A kalandparkokról, élményfürdőkről már lemondtunk, ilyen helyekre lehet, hogy már soha nem jutunk el...

A szállodákat még csak-csak megértem, ott sok ember lehet egy légtérben, lift van stb. De miért vonatkozik ez minden létező szálláshelyre, kivétel nélkül? Értelme nulla azon kívül, hogy az oltatlanokat és gyerekeiket lehet ezzel szívatni.

2021. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
23%

14-es, inkább magyarázd meg, miért nem vagy beoltva!

Mert eddig észérveken alapuló magyarázatot még senkitől nem olvastam, aki nem akarja beoltatni magát.

2021. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
25%

Az az értelme, hogy a munkád a felelőtlen, közveszélyes viselkedésed mellett is fontosabb az államnak, mint a szórakozásod.


Szóval dolgozz csak, paraszt.

2021. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
30%

"Értelme nulla azon kívül, hogy az oltatlanokat és gyerekeiket lehet ezzel szívatni."


Úgy érted az oltatlanok gyerekeit. Mert oltott felnőtt kísérővel az oltásra nem jogosult gyerekek nyugodtan mehetnek mindenhova.


De ezen kívül fején találtad a szöget, pontosan az a kitűzött cél, hogy szívatva érezd magad :)

2021. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
38%

15: "Mert eddig észérveken alapuló magyarázatot még senkitől nem olvastam, aki nem akarja beoltatni magát."


Legfeljebb olyan magyarázatot nem hallottál, ami megzavarná a felépített kis világodat. Aki nem akarja megérteni a másik álláspontját, annak mondhat az ember bármit.


Ez persze vonatkozik a másik oldalra is.

2021. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
67%
Dolgozz meg a vacsorádért! Az! :D
2021. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
30%

Goldmund: Neked nem tartozom magyarázattal. #15-nek igaza van.

#17: Szerinted egy kisgyereknek mindegy, kivel utazik el több napra valahová? Te nyugodt szívvel rábíznád a gyereked hosszabb időre (napokra, távoli helyre) egy rokonra vagy ismerősre, és van olyan, aki ezt megtenné? Én sajnos nem ismerek egyetlen olyan oltott embert sem, akivel nyugodtan elengedném az enyémeket, és lenne is lehetősége/hajlandósága elvinni őket. És a srácok se akarnak mással menni, ha mi szülők nem mehetünk.

2021. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
24%

Szóval normális magyarázatod neked sincs.

Ebben hasonlítotok ti mind!

Igen, ezért kellenek a korlátozások, hogy az eszetlen népség vagy otthon üljön, vagy lépjen túl saját agybaján és oltassa be magát.

2021. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!