Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Dolgozni mehetek az étterembe,...

Dolgozni mehetek az étterembe, de vacsorázni nem? Mi ennek az értelme?

Figyelt kérdés

Nem vagyok beoltva, de dolgozhatok pincérként. Kiszolgálhatom az oltott vendégeket, barátokat.

A szabadnapomon viszont nem mehetek be az étterembe az oltott barátommal, akit előző nap én szolgáltam ki, mert nem vagyok beoltva... :)



2021. máj. 4. 10:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
65%

Ez a baromság, hogy a védetteken kívül senki ne mehessen sehova épp ugyanaz a baromság amikor tavaly az első hullámnál lezárták a parkokat és a Gellért hegyet nehogy az emberek ki tudjanak menni. Ugyanazok az emberek tartják ezt jó ötletnek mint anno azt is.

Mégegyszer mondom én a munkatarsaimmal nap mint nap kezet fogok, megöleljük egymást egy légtérben vagyunk egész nap összezárva, de nem mehetek el egyedül sátrazni, vagy nem ülhetek be egyedül egy kávéra.

Amikor védettekkel vagyok egész nap egy társaságban, felmegyünk egymás házába kis szobában ülünk egész délután, majd este nem ülhetek be velük a kocsmába hátha megfertőződöm.

És nincs erre válasz, nem kapok erre magyarázatot, csak az, hogy én ostoba vagyok és laposföld hívő. Pedig jobban belegondolva távolabbról atnezve a dolgot nem én vagyok az ostoba, hanem ezek a szabályozások.

2021. máj. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 qkker1 ***** válasza:
43%

"14-es, inkább magyarázd meg, miért nem vagy beoltva!"


Ugyan nem tőlem kérdezed, de leírom, amit már néhányszor leírtam neked, csak a pániktól nem fogod fel!


1, Ugyanúgy elkaphatod a vírust;

2, Ugyanúgy fertőzhetsz;

3, Ugyanúgy kerülhetsz intenzívre/lélegeztetőgépre;

4, Van egy hamis biztonságérzeted;

5, Kapsz egy teszteletlen, ismeretlen hosszútávú mellékhatású cuccot is;

2021. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
42%

Miért mantrázzátok folyton ezt az "Ugyanúgy"-ot?


Épp az a lényeg, hogy sokkal kevésbé.


4-5 stimm

2021. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
45%

#23-as!(15:02-es) Butaság és tudatlanság amit írsz!

1: elkaphatod a vírust de az esélyed töredéke hogy elkapod

2: fertőzhetsz, de az esélye töredéke hogy fertőzz

3: nem igaz

4:nem igaz

5: ez csak a te agyad szerint igaz

2021. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!